Pożar w piwnicy przy ulicy Padlewskiego

Po przyjeździe na miejsce zastano wydobywający się dym z pomieszczeń piwnicznych budynku wielorodzinnego. Mieszkańcy podjęli wcześniej próbę gaszenia przy pomocy gaśnic. Podczas rozpoznania dowódca stwierdził, iż pali się jeden boks i nie ma osób poszkodowanych.
Podano prąd wody w natarciu oraz wykorzystano wentylatory w celu usunięcia dymu. Strażacy prowadzili działania z wykorzystaniem aparatów ochrony dróg oddechowych oraz kamery termowizyjnej.
Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było podpalenie.
Zobacz również

Sprawcy podpalenia budynku w Pasiekach zatrzymani

Podpalenia i nieszczęśliwe wypadki. Nie pierwszy raz ogień zniszczył dyskotekę
![To już pewne! Ibiza w Zalesiu została podpalona. Policja poszukuje sprawców [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/podpalenie_ibiza_icon.jpg)
To już pewne! Ibiza w Zalesiu została podpalona. Policja poszukuje sprawców [ZDJĘCIA]
![20 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy podpalenia Clubu Ibiza [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/dsc_0158_normal_icon.jpg)
20 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy podpalenia Clubu Ibiza [ZDJĘCIA]
![Zalesie: Ponownie spłonęła dyskoteka Ibiza. To podpalenie? [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/pozar_ibiza_icon.jpg)
Zalesie: Ponownie spłonęła dyskoteka Ibiza. To podpalenie? [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
29 | 30 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
28 | ![]() |
30 | 31 | 1 | 2 |