2019-09-05T17:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Pożegnanie śp. Arkadiusza Kuśmierczyka. Wystawiono księgę kondolencyjną

REKLAMA
zdjecie 5672
REKLAMA
zdjecie 5672
1
1
8

We wtorek w Goworowie odbyło się uroczyste pożegnanie śp. Arkadiusza Kuśmierczyka - muzyka, którego życie przerwał tragiczny wypadek. Pożegnanie zamieścili także koledzy i koleżanki z pracy. W GOKSiR w Goworowie jest dostępna księga kondolencyjna. Trwa także zbiórka funduszy.

Zamieszczaliśmy już w naszym serwisie informacje z pożegnaniami od lokalnych zespołów muzycznych, w których występował śp. Arkadiusz Kuśmierczyk. W dniu pogrzebu - 3 września - pożegnali go także koledzy i koleżanki z pracy w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Takie wzruszające pożegnanie zamieścili pracownicy GOKSiR Goworowo:

Drogi Arku,

Śmierć jest zawsze wielkim ciosem, ale kiedy nagle i tragicznie ginie młody człowiek, ból uderza ze zdwojoną siłą. Tak bardzo nie potrafimy zrozumieć tego co się stało. Tak bardzo nam Ciebie brakuje... W tym niesamowitym życiowym pędzie, nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, że w tym roku, 1 lipca minęło 14 lat Twojej pracy, a każdy rok niósł za sobą nowe wyzwania. Arek był wyjątkowym człowiekiem, nie tylko kolegą z pracy, on przede wszystkim był naszym przyjacielem. Zawsze można było na nim polegać, tak samo w życiu prywatnym jak i zawodowym. Sumienny i pracowity. Był człowiekiem, który miał pasje i krok po kroku realizował postawione sobie cele. Miłością do muzyki zarażał innych. Kiedy grał w jego oczach widać było prawdziwą radość. Zawsze z uśmiechem witał swoich muzycznych uczniów. Odszedł od nas wspaniały człowiek. Dla nas współpracowników Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie był przyjacielem, na którego zawsze mogliśmy liczyć. Otoczmy dziś szczególną miłością i modlitwą jego najbliższych. Arku.

Drogi Arku. Byłeś, jesteś i będziesz dla nas wyjątkowy, niezastąpiony
Do zobaczenia Przyjacielu... kiedyś tam u celu...

Agata, Barbara, Rafał, Anna, Sylwia, Beata, Anna, Agnieszka, Aneta, Ewelina, Natalia


W budynku GOKSiR została wystawiona także księga kondolencyjna. Wpisywać można się do niej do piątku, 6 września:Poinformowano również, że ruszyła zbiórka pieniędzy na edukację Darii i Fabiana - dzieci śp. Arkadiusza Kuśmierczyka. Fundacja, która ją prowadzi, nie pobiera żadnej prowizji. 100 procent wpłat zostanie przekazane rodzinie zmarłego muzyka.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×