Czym zajmują się i jak na co dzień funkcjonują kadzidlańskie Koła Gospodyń Wiejskich? O swojej historii, działaniach, projektach członkinie KGW opowiadają w filmie promującym folklor kurpiowski.
Stowarzyszenie Kulturalne „Kurpianka” przygotowało materiał filmowy promujący lokalny folklor przez pryzmat Kół Gospodyń Wiejskich. Doświadczone członkinie KGW opowiadają o historii kół, o tradycji i zaangażowaniu w krzewienie kultury regionalnej.
Film powstał w ramach projektu Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Więcej na temat projektu:





![Wspólne biesiadowanie kół gospodyń wiejskich w Kamiance [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/241778749_4444529582277968_2495235641386220010_n.jpg)
![#SzczepimySię w Laskowcu: Dobra zabawa na festynie [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/img_1461_normal.jpg)
![Pogonili za borowikiem! Grzybobranie w Białobieli [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/fotoramio_-_2021-09-12t181344189.jpg)
![Festyn w Stepnie Starej z mobilnym punktem szczepień [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/stepp.jpg)
!["Smaki Jesieni" w Łodziskach [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/img_1114_normal.jpg)
!["Aktywnie i zdrowo" w Dobrołęce [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/img_0903_normal.jpg)
!["Szczepimy się z KGW". Festyn w Wólce Kunińskiej [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/img_0795_normal.jpg)
![Festyn #SzczepimySię z KGW w Przytułach Starych [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/festyn_przytulu_stare.jpg)

1
6
13
20