eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Pracowity poniedziałek ostrołęckich strażaków. Mnóstwo interwencji do powalonych drzew

REKLAMA
zdjecie 509
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 509
Posłuchaj
Porywisty wiatr dokonał wczoraj wielu szkód w powiece ostrołęckim. Od wczesnych godzin porannych jednostki z państwowej i ochotniczej straży pożarnej nieustannie otrzymywali zgłoszenia o powalonych drzewach. Strażacy wypompowywali także wodę z zalanego przez ulewny deszcz budynku.

Łącznie w trakcie minionej doby do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce wpłynęło osiem zgłoszeń o powalonych drzewach. Zgłoszenia pochodziły z terenu powiatu. Akcje prowadzono m.in. w miejscowościach Łęg Przedmiejski, Chrzczony, Wykrot, Wolkowe, Orzoł, Rzekuń, Olszewka i Nowa Wieś Zachodnia.

W działaniach uczestniczyło łącznie osiem zastępów strażackich: 2 zastępy JRG PSP Ostrołęka oraz 6 zastępów OSP (Łęg Przedmiejski, Troszyn, Myszyniec, Baranowo, Lelis i Nowa Wieś).

W miejscowości Borawe gm. Rzekuń o godz. 11.11 wypompowywano wodę z piwnicy budynku mieszkalnego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19 dk20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×