eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Prezydent Andrzej Duda w gminie Czerwin. Ważna deklaracja głowy państwa [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3183
zdjecie 3183
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda odwiedził dziś plac budowy węzła włączeniowego do Via Baltica, który powstaje w miejscowości Tyszki Nadbory (gmina Czerwin). Z ust głowy państwa padły ważne deklaracje dotyczące inwestycji.

Dzisiejsza wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w powiecie ostrołęckim składała się z dwóch oficjalnych części. Pierwszy przystanek prezydenckiej delegacji zaplanowano w gminie Czerwin, drugie spotkanie odbyło się w gminie Troszyn.

Podczas krótkiego pobytu w miejscowości Tyszki Nadbory prezydent odwiedził plac budowy węzła włączeniowego do trasy Via Baltica, powstającego w miejscowości Tyszki Nadbory, oddalonej od Ostrołęki o około 30 kilometrów. W programie wizyty przewidziano krótkie wystąpienie głowy państwa dotyczące tej właśnie inwestycji. Z ust prezydenta padły ważne deklaracje dotyczące m.in. Via Baltici.

Posłuchajcie, co podczas dzisiejszej wizyty w gminie Czerwin mówił prezydent Duda.Ta inwestycja, tylko tutaj, to jest czterystu pracowników, to jest dwieście maszyn, które tutaj pracują, to jest trzydzieści polskich firm, które tutaj są na tej budowie i których pracownicy utrzymują swoje rodziny. Te inwestycje znalazły się, jak wszystko w zagrożeniu w związku z koronawirusem, ale na szczęście są realizowane a ja chcę zapewnić o tym, że one będą realizowane, bo realizacja wszystkich takich wielkich inwestycji drogowych, wielkich inwestycji infrastrukturalnych sprzyja przyszłemu rozwojowi Rzeczypospolitej.

– mówił prezydent Andrzej Duda.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×