2013-07-10T19:05:00+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Prezydent Komorowski wręczył kolejne nominacje sędziowskie [LISTA OSÓB]

REKLAMA
zdjecie 6394
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA
zdjecie 6394

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie. Zobacz listę nazwisk nominowanych sędziów.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędziowie Sądów Apelacyjnych
1. Pani Iwona HYŁA
Sąd Apelacyjny w Katowicach

2. Pan Krzysztof LEWANDOWSKI
Sąd Apelacyjny w Poznaniu

sędziowie Sądów Okręgowych
3. Pani Zuzanna ADAMCZYK
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga
w Warszawie

4. Pan Marek BICZYK
Sąd Okręgowy w Toruniu

5. Pan Arkadiusz CICHOCKI
Sąd Okręgowy w Gliwicach

6. Pan Sławomir CILULKO
Sąd Okręgowy w Białymstoku

7. Pani Emilia DOLIŃSKA
Sąd Okręgowy w Płocku

8. Pani Małgorzata DUBINOWICZ - MOTYK
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga
w Warszawie

9. Pan Dariusz GĄSOWSKI
Sąd Okręgowy w Białymstoku

10. Pan Paweł IWANIUK
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga
w Warszawie

11. Pani Elżbieta JAKUBIEC
Sąd Okręgowy w Lublinie

12. Pan Mariusz JAROSZYŃSKI
Sąd Okręgowy w Lublinie

13. Pan Bartosz KAŹMIERAK
Sąd Okręgowy w Łodzi

14. Pani Magdalena KIEDROWICZ - KOPEĆ
Sąd Okręgowy w Gdańsku

15. Pan Marcin KOŁAKOWSKI
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga
w Warszawie

16. Pani Beata KOPANIA
Sąd Okręgowy w Słupsku

17. Pani Violetta KOSSOWSKA - CZINAR
Sąd Okręgowy we Wrocławiu

18. Pani Marta KUCHARCZYK - GEMZA
Sąd Okręgowy w Gliwicach

19. Pan Paweł LASOŃ
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

20. Pan Marek LEWANDOWSKI
Sąd Okręgowy w Toruniu

21. Pani Agnieszka LEŻAŃSKA
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

22. Pani Dorota LICZBERSKA - DĘBSKA
Sąd Okręgowy w Łodzi

23. Pani Lidia MILEWICZ - RUDNICKA
Sąd Okręgowy we Włocławku

24. Pani Aleksandra ODOJ - JAREK
Sąd Okręgowy w Gliwicach

25. Pan Radosław OLEWCZYŃSKI
Sąd Okręgowy w Łodzi

26. Pan Tadeusz STODOŁA
Sąd Okręgowy w Słupsku

27.Pani Joanna SZATKOWSKA
Sąd Okręgowy w Płocku

28. Pan Karol TROĆ
Sąd Okręgowy w Siedlcach

29. Pan Grzegorz WALOCH
Sąd Okręgowy w Toruniu

30. Pani Paulina WAWRZYNKIEWICZ
Sąd Okręgowy Warszawa – Praga
w Warszawie

31. Pan Jacek WIDŁO
Sąd Okręgowy w Lublinie

sędziowie Sądów Rejonowych

32. Pani Katarzyna CORA - SZMIDA
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie

33. Pani Magdalena FLUDER
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

34. Pani Małgorzata FRYDRYKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim

35. Pani Kamilla GAJEWSKA
Sąd Rejonowy w Świnoujściu

36. Pan Bogumił JAKUBEK
Sąd Rejonowy w Lęborku

37. Pan Adam JANUSZEWSKI
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto
w Poznaniu

38. Pan Jarosław KŁOSOWSKI
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

39. Pani Nina KOBER
Sąd Rejonowy w Przysusze

40. Pani Dagmara KRUZEL
Sąd Rejonowy w Legnicy

41. Pani Katarzyna LEGIEŃ - LEWKO
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie

42. Pani Małgorzata MARCINOWSKA - KOPERSKA
Sąd Rejonowy w Trzebnicy

43. Pani Magdalena MIJAŁ
Sąd Rejonowy w Oławie

44. Pani Justyna MOSÓR
Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie

45. Pan Krzysztof NIŚKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Świnoujściu

46. Pan Dominik SĘKOWSKI
Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

47. Pan Marcin SROCZYŃSKI
Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

48. Pani Magdalena TOMALA
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie.

REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×