2014-09-18T12:26:00+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Prezydent Komorowski wręczył kolejne nominacje sędziowskie [LISTA OSÓB]

REKLAMA
zdjecie 142
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędziowie Wojewódzkich Sądów Administracyjnych

1. Pan Piotr CHYBICKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie
2. Pan Krzysztof KANDUT
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach
3. Pani Marzena MILEWSKA-KARCZEWSKA
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
4. Pan Piotr PRZYBYSZ
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
5. Pani Anna SĘKOWSKA
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
6. Pan Arkadiusz TOMCZAK
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

sędziowie Sądów Apelacyjnych

7. Pan Robert JURGA
Sąd Apelacyjny w Krakowie

sędziowie Sądów Okręgowych

8. Pan Tomasz CHOCZAJ
Sąd Okręgowy w Sieradzu
9. Pan Paweł FILIPIAK
Sąd Okręgowy w Łodzi
10. Pani Agata KOWALSKA
Sąd Okręgowy w Siedlcach
11. Pani Edyta MARKOWICZ
Sąd Okręgowy w Łodzi
12. Pani Elżbieta PĘCHERZEWSKA
Sąd Okręgowy w Płocku
13. Pan Tomasz PIECHOWIAK
Sąd Okręgowy w Elblągu
14. Pani Ewa RUDKOWSKA-ZĄBCZYK
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
15. Pan Krzysztof WĄSIK
Sąd Okręgowy w Krakowie
16. Pani Elżbieta WOJTCZUK
Sąd Okręgowy w Siedlcach
17. Pani Małgorzata ZIÓŁKOWSKA
Sąd Okręgowy w Słupsku

sędziowie Sądów Rejonowych

18. Pani Małgorzata ADAMEK
Sąd Rejonowy w Elblągu
19. Pan Jędrzej BARCZEWSKI
Sąd Rejonowy w Lubaniu
20. Pani Agata GAWLICKA
Sąd Rejonowy w Goleniowie
21. Pani Aleksandra HATTA-DERDOWSKA
Sąd Rejonowy w Elblągu
22. Pani Anna KARLIKOWSKA
Sąd Rejonowy w Wołominie
23. Pan Piotr KISZKA
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
24. Pan Adam KOWALCZYK
Sąd Rejonowy w Olecku
25. Pani Adriana LEŚNIAŃSKA
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
26. Pani Anna LISIECKA
Sąd Rejonowy w Lubinie
27. Pani Magdalena MACHEL
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
28. Pan Bartosz MAINKA
Sąd Rejonowy w Zabrzu
29. Pan Grzegorz ORLONEK
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
30. Pan Sebastian OTTO
Sąd Rejonowy w Goleniowie
31. Pani Aleksandra PANICZ
Sąd Rejonowy w Myśliborzu
32. Pan Michał PAWŁOWSKI
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim
33. Pani Katarzyna PILCH
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
34. Pani Monika ROMANIUK
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie
35. Pani Sylwia RUDNIANIN-ŚWIETLICKA
Sąd Rejonowy w Suwałkach
36. Pan Marcin RYCYK
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
37. Pani Katarzyna SŁODKOWSKA
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
38. Pan Florian SZCZEŚNIK
Sąd Rejonowy w Wołominie
39. Pani Magdalena SZYMAŃSKA
Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim
40. Pani Małgorzata USZACKA
Sąd Rejonowy w Elblągu
41. Pan Paweł WITAN
Sąd Rejonowy w Otwocku
42. Pan Paweł WOŹNIAK
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

Źródło: prezydent.pl
REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2  3 dk4 dk5
dk6  7  8  9 dk10  11 dk12
dk13  14  15 dk16  17  18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  1  2  3  4  5
×