eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Prezydent Ostrołęki do mieszkańca: Anonimowy troll! Dziury w asfalcie to efekt zaniedbań poprzednika

REKLAMA
zdjecie 4917
zdjecie 4917
REKLAMA

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wdał się w dyskusję z mieszkańcem miasta, któremu nie podoba się stan dróg w Ostrołęce. Nazwał go "anonimowym trollem", a kiedy w odpowiedzi dostał zaproszenie na kawę, przeprosił.

Pod jednym z wpisów na oficjalnej stronie Miasta Ostrołęka na Facebooku kilka komentarzy zamieścił pan Adam - mieszkaniec najwyraźniej rozgoryczony stanem dróg w mieście po zimie. Internauta pisał o dziurawych drogach czy "bierności ludzi odnośnie tego co w tym mieście ma miejsce". Warto dodać, że nie był on jedynym krytykującym stan dróg, pojawiły się m.in. komentarze odnośnie obwodnicy Ostrołęki, której stan doczekał się już nawet filmów na Youtube:

Temat, jak temat - po zimie zawsze i wszędzie są dziury w drogach, choć trzeba przyznać, że ten rok jest w Ostrołęce wyjątkowo obfity w drogowe wyboje. Będzie co łatać.

Wracając jednak do pana Adama, jego komentarze musiały mocno zdenerwować włodarza miasta, który postanowił "prześwietlić" jego profil. I doszedł do szokujących wniosków - to chyba troll! Bo nie ma swoich zdjęć, imię i nazwisko pewnie też nie jego i - to chyba najgorsze - lubi tylko eOstrołękę. Tego było już za wiele.

A mnie dziwi, ze anonimowy troll, który nie ma odwagi pisać pod własnym imieniem i nazwiskiem, wrzucił sobie anonimowe zdjecie i dziwi się ze w dniu w którym podpisaliśmy umowę na projekt obwodnicy i odebraliśmy CAS, nikt nie chce z nim pisać o dziurach w asfalcie które są efektem 12 lat zaniedbań poprzednika. Spokojnie, dziurami się zajmiemy, ale nie w lutym, bo warunki atmosferyczne na to nie pozwalają, chyba ze oczekiwał Pan iż wzorem poprzednika będę je latał w lutym, a poprawiał w maju bo zdążą do tego czasu pojawić się na nowo, gdyż w zimie nie pracuje żadna wytwór ja asfaltu, zarówno w Ostrołęce, jak i w Kielcach czy Krakowie gdzie byłem ponad tydzień temu, i drogi wyglądają jeszcze gorzej po takiej zimie. Oczywiście jako laik ma Pan prawo nie wiedzieć, ale ze siedzi Pan już 3h z komentarzami pod tym postem to podziwiam, bo nawet jak płaca to widać ze temat ewidentne nie chwyta

- odpisał prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik (pisownia oryginalna).

Pan Adam zdecydował się odpowiedzieć prezydentowi, pytając go, dlaczego nazwał go "anonimowym trollem". - Na jakiej podstawie twierdzi Pan ze jestem „Trolem”? „Anonimem” ? Czyli każdego mieszkańca Ostrołęki ma Pan za trola bo nie podoba się Panu ze ktoś pisze prawdę o tym co go dotyka każdego dnia tak? - zapytał.

tylko takiego który pisze ze pochodzi z Ostrołęki a mieszka w Neapolu, a mimo to mu dziury w obwodnicy przeszkadzają. Takiego który nie publikuje na profilu FB swoich zdjęć tylko fake fotki żołnierzy, a wśród znajomych nie ma choć 1 osoby z Ostrołęki, a lubi jedynie eostroleke. W branży PR profile powinny mieć lepiej przygotowana historie

- odpowiedział prezydent (pisownia oryginalna).

Wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Pan Adam zaprosił prezydenta Ostrołęki na kawę. - Wysłałem adres na priv - napisał. Wówczas prezydent Ostrołęki... przeprosił mieszkańca:

Faktycznie przepraszam, dostałem podpowiedź z ławki iż wielokrotnie pisał Pan w sprawie ul. Pomian

Pozostaje mieć nadzieję, że panowie wypiją dobrą kawę, idzie wiosna, więc stan dróg w mieście się poprawi, projekt obwodnicy zostanie wykonany zgodnie z planem, Centrum Aktywności Seniorów będzie służyć mieszkańcom długie lata, a prezydent Ostrołęki będzie miał mniej stresu, co pozwoli na spokojniejsze przyjmowanie uwag mieszkańców. Bo taka to już praca w samorządzie.

A, i dla nas najważniejsze - jeżeli pan Adam rzeczywiście lubi eOstrołękę (nie sprawdzaliśmy, wierzymy na słowo), to gratulujemy świetnego wyboru i dziękujemy mu za zaufanie. Do listy powyższych życzeń dorzucilibyśmy jeszcze to, by jak najwięcej ludzi obserwowało nasz profil na Facebooku. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, prosimy: KLIKNIJCIE TUTAJ i zostawcie "lubię to". Dzięki!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×