eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Prezydent Paweł Niewiadomski: Wierzę w potencjał Ostrołęki [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 1255

Paweł Niewiadomski złożył ślubowanie i objął urząd prezydenta Ostrołęki. W pierwszym przemówieniu podziękował mieszkańcom i kontrkandydatom. Zapowiedział otwartą prezydenturę.

- Dziękuję wam, drodzy wyborcy za udział w demokratycznym procesie wyborczym i udzielenie poparcia w drugiej turze. Wasze zaufanie stanowi dla mnie ogromną motywację - powiedział prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.

"Służba naszej małej ojczyźnie to dla mnie wielkie wyróżnienie i zaszczyt" - podkreślił nowy włodarz. Prezydent Niewiadomski wyraził wdzięczność kontrkandydatom, a w szczególności ustępującemu prezydentowi Łukaszowi Kulikowi.

- Będę dążył do realizacji dobrych i realnych pomysłów - wskazał Niewiadomski, zapowiadając prezydenturę otwartą na dialog i budowanie mostów między różnymi grupami społecznymi.

Niewiadomski dodał, że widzi szansę na rozwój miasta, także przez środki, które popłyną do miasta. - Wierzę w potencjał Ostrołęki i jestem gotów podjąć wszelkie działania, by nasze miasto mogło się rozwijać - dodał, a zakończył słowami:

Nie zawiodę was!

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA
zdjecie 1255

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×