eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Profilaktyczne pogadanki w szkołach w powiecie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 509
W profilaktycznych pogadankach z uczniami udział biorą funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, fot. KMP OstrołękaW profilaktycznych pogadankach z uczniami udział biorą funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, fot. KMP Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 509
W ramach profilaktycznych spotkań z uczniami policjanci z Ostrołęki odwiedzili szkoły podstawowe w Lelisie i Rzekuniu. Łącznie policjanci poprowadzili spotkania w 11 klasach.

W profilaktycznych pogadankach z uczniami szkół w Rzekuniu i Laskowcu udział biorą funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce – mł. asp. Bożena Piersa i sierż. sztab. Tomasz Żerański. Tematem spotkań, oprócz bezpieczeństwa w ruchu drogowym były także zagadnienia związane z kontaktami najmłodszych z osobami obcymi. Jak pokazały poszczególne spotkania, poziom wiedzy uczniów jest na wysokim poziomie. Dzieci zarówno odpowiadały na trudne pytania policjantów, ale i odpłacały się mundurowym tym samym.


Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19 dk20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×