eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Propozycje inwestycyjne radnego Rzewnickiego. Remonty na os. Centrum i Stacja

REKLAMA
zdjecie 380
REKLAMA
zdjecie 380
Do prezydenta Janusza Kotowskiego wciąż napływają propozycje inwestycji, jakie mogłyby zostać zapisane w budżecie miasta na 2016 rok. Radny Jan Rzewnicki z Klubu Radnych "Nasza Ostrołęka" zaapelował o wykonanie prac na osiedlach Stacja i Centrum. Jakie są jego propozycje?

Głównie dotyczą one wykonania remontu lub budowy chodników i ulic na dwóch wspomnianych osiedlach. Na os. Centrum radny Rzewnicki wskazuje potrzebę wykonania chodników w ciągu ulic: Kwiatowej i Ostrowskiej - od ul. Astrowej od ul. Żołnierzy Armii Krajowej. Radny prosi także o remont lub budowę ulic Berlinga, Irysowej i Zygmunta Glogera.

Dłuższa lista potencjalnych inwestycji dotyczy osiedla Stacja. Znalazły się na niej propozycje remontu chodników przy ulicach: Starowiejskiej, Emilii Plater, Juliusza Słowackiego - do ulic Narutowicza, Nałkowskiej, Kaczyńskiej, Żeromskiego - od Skweru Kolejarzy do ul. Skowrońskiego i Żołnierzy Armii Krajowej - od ul. Wypychy do ul. Ostrowskiej. W planach Jana Rzewnickiego jest także remont ulic Leśmiana, Wypychy, Wiejskiej, Szymanowskiego i tzw. "Czarnej Dróżki", o której remont zabiega także przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski.

- W mojej ocenie są to istotne i długo oczekiwane przez mieszkańców Ostrołęki inwestycje, dlatego ich realizacja jest konieczna, ponieważ pozytywnie wpłynie w szczególności na bezpieczeństwo mieszkańców, a także poprawi komfort życia - stwierdza Jan Rzewnicki.

Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
20:00 RAN - DKF
×