eOstroleka.pl
Polska,

"Przecież nic się nie stało", czyli pani parkuje w Goczałkowicach Zdroju

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

„Przecież nic się nie stało”- dokładnie te słowa usłyszał dwukrotnie policjant z pszczyńskiej drogówki. Pierwszy raz, kiedy poinformował kierującą samochodem, że uderzyła w zaparkowanego golfa i chwilę później, kiedy wjechała w jego służbowy radiowóz. Kobieta chcąc uspokoić policjanta zaproponowała mu krem na uszkodzony zderzak. On natomiast zaoferował jej możliwość przyjęcia mandatu karnego.

Zaczęło się niewinnie, od polecenia dyżurnego, aby udać się na ul. Uzdrowiskową w Goczałkowicach Zdroju. Zgłoszenie dotyczyło nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu marki toyota. Specjalista drogówki wykonywał swoje czynności służbowe, kiedy usłyszał huk. Okazało się, że w zaparkowanego nieopodal VW Golfa uderzyła kierująca Hondą Civic. Kobieta nie zatrzymała się i odjechała w głąb parkingu. Policjant wsiadł więc do radiowozu i pojechał za jej samochodem. Kiedy zatrzymała się, poinformował ją o zdarzeniu i wyrządzonej przez nią szkodzie.

Jakie było jego zdziwienie, kiedy usłyszał od niej, że przecież nic się nie stało. Niestety, to nie był koniec jej niepohamowanej nonszalancji. Podczas kolejnej próby poprawnego zaparkowania swojego samochodu wjechała bowiem w radiowóz interweniującego policjanta. Kobieta i tym razem zbagatelizowała swój czyn oznajmiając policjantowi, że przecież nic się nie stało i takie drobne otarcie zderzaka to ona jest mu w stanie zapastować kremem. W takiej sytuacji, policjantowi pozostało już tylko wylegitymować kierującą, zbadać jej stan trzeźwości i zaproponować jej przyjęcie mandatu karnego. Wynik badania nie wskazał u niej zabronionych promili, nie miała też nic przeciwko wypisaniu jej mandatu.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×