eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Przed nami kolejny wieczór skupienia z Domowym Kościołem

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
REKLAMA

Domowy Kościół rejon NNMP w Ostrołęce i parafia Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny (fara) w Ostrołęce zapraszają na XII Wieczór Skupienia.

XII Wieczór Skupienia odbędzie się 21 styczna na godz 18.00 pod hasłem „Maryja i Józef niezwykłe małżeństwo”. Podczas tego wieczoru usłyszymy konferencję o tematyce małżeńskiej, którą wygłosi dr hab. Mieczysław Guzewicz. Prelegent jest mężem i ojcem trójki dzieci, wieloletnim członkiem rady do spraw Rodziny Konferencji episkopatu Polski, wieloletnim członkiem Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko Gorzowskiej oraz Diecezjalnej Komisji ds. rodziny. Jest także autorem wielu książek z zakresu problematyki małżeńskiej i rodziny, wychowania dzieci oraz cierpienia.

W programie:

Msza św.z kazaniem, konferencja Mieczysława Guzewicza, wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami, Apel Jasnogórski

Nie bądźmy bierni w niesieniu Ewangelii i Miłosierdzia. Poczujmy się w obowiązku, nie tylko przyjść na ten wieczór skupienia, ale też zachęcić innych, którzy może nie są tak blisko kościoła, by mogli przeżyć ten wieczór z nami, by mogli doświadczyć Chrystusa i wspólnoty, by mogli zastanowić się nad swoimi relacjami, swoją komunikacją w małżeństwie. Jednym z naszych podstawowych zadań w kościele jest nieść ewangelię, a więc jest okazja by ją zanieść do innych zabierając ich na to spotkanie.

mówią organizatorzy.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×