eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przedświąteczny kiermasz u „Motylków” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4510
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4510
Posłuchaj

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Motylki” zorganizowały dziś przedświąteczny kiermasz, na którym można było kupić ręcznie wykonane przez uczestników ozdoby choinkowe, kartki z życzeniami, bożonarodzeniowe stroiki oraz inne gadżety związane ze świętami i nie tylko.

Wszystkie oferowane dziś na kiermaszu ozdoby zostały własnoręcznie wykonane przez osoby niepełnosprawne uczęszczające na terapię zajęciową prowadzoną przez OSON (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych). „Motylki” już kilka tygodni przed świętami zaczęły prace nad ozdobami, stroikami i kartkami z życzeniami. Włożyli w to mnóstwo swojego ciepła i serdeczności, przez co każda z prac jest dodatkowo wyjątkowa i niepowtarzalna. Nic więc dziwnego, że najokazalsze stroiki i ozdoby rozchodzą się jak przysłowiowe „świeże bułeczki”.

Każda z osób, która dziś odwiedziła kiermasz otrzymała od „Motylków” świąteczny upominek, który z pewnością będzie miłym akcentem podczas wigilijnej kolacji.

Podobne kiermasze organizowane są przy okazji każdego święta czy wyjątkowych wydarzeń, a cały dochód uzyskany ze sprzedaży produktów grupa przeznacza na wakacyjny wyjazd integracyjny.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19 dk20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×