eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Przedszkole w Goworowie pożegnało zmarłego czterolatka. "Kochany Miłoszku..."

REKLAMA
zdjecie 7679
fot. pixabay/Przedszkole Samorządowe w Goworowiefot. pixabay/Przedszkole Samorządowe w Goworowie
REKLAMA
zdjecie 7679

Chwytający za serce wpis opublikowało Przedszkole Samorządowe w Goworowie, któremu przyszło pożegnać tragicznie zmarłego przedszkolaka. "Kochany Miłoszku. Tak niedawno żeśmy się poznali, a już dziś rozstania nadszedł czas" - napisano. Łzy cisną się do oczu, podobnie jak jedno pytanie na usta: dlaczego doszło do takiej tragedii...

Czteroletni Miłosz zginął w święto Bożego Ciała w wypadku drogowym, do jakiego doszło w Gucinie, w gminie Czerwin. Ustalenia prokuratury dotyczące przyczyn tego zdarzenia ujawniliśmy tutaj.

To wyjątkowo przykre, że z tym światem pożegnał się chłopiec, który całe życie miał jeszcze przed sobą. W poruszającym wpisie chłopca pożegnało Przedszkole Samorządowe w Goworowie, do którego Miłoszek uczęszczał.

- Kochany Miłoszku. Tak niedawno żeśmy się poznali, a już dziś rozstania nadszedł czas. Wiadomość o Twojej tragicznej śmierci wstrząsnęła nami dogłębnie. Słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek, żal i ból jaki czujemy w naszych sercach - zwrócili się do swojego podopiecznego z ostatnim słowem dyrektor, nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki i ich rodzice, dodając:

Niech Bóg przyjmie Twoją duszyczkę do Królestwa Niebieskiego. Wobec tragedii jaka spotkała Twoją rodzinę, pragniemy złożyć wyrazy kondolencji i ubolewania z powodu Twojej śmierci. Spoczywaj w pokoju

Śp. Miłosz spoczął 13 czerwca na cmentarzu parafialnym w Goworowie.

Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×