Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało o planowanej przerwie w dostawie wody dla mieszkańców kilku ulic w Ostrołęce. Powodem są prace związane z budową południowej obwodnicy miasta.
Jak przekazało OPWiK, przerwa w dostawie wody będzie związana z pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej w ulicy Pomian. Utrudnienia potrwają w środę, 16 lipca 2026 roku, w godzinach od 8:00 do 13:00.
Przerwa w dostawie wody obejmie mieszkańców następujących ulic:
- Pomian,
- Tatarakowa,
- Żytnia,
- Siewna,
- Sybiraków,
- Żniwna,
- Zbożowa,
- Słonecznikowa,
- Łubinowa.
Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z planowaną przerwą i prosi o wyrozumiałość. Prace na sieci wodociągowej są konieczne w związku z trwającą budową południowej obwodnicy Ostrołęki. Mieszkańcy wymienionych ulic powinni zaplanować swój dzień z uwzględnieniem kilkugodzinnej przerwy w dostawie wody i w razie potrzeby zgromadzić jej zapas na czas prowadzonych prac.







![Ostrołęka upiększona! Pojawiły się kolejne kwietne kompozycje [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/709636567_1429638719180626_7756776610058215848_n.jpg)


1
20
21
24