2013-05-15T08:15:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przetarg na budowę łącznika ulic Korczaka i Dobrzańskiego: Zobacz którędy będzie przebiegała nowa droga

REKLAMA
zdjecie 4840
zdjecie 4840
REKLAMA

Urząd Miasta ogłosił przetarg na pierwszy etap budowy drogi łączącej ul. Korczaka z ul. Dobrzańskiego. Znamy listę działek, przez które będzie przechodziła droga.

Zakres zamówienia:
- budowa nowych nawierzchni na ww. ulicach, - budowa chodników na wszystkich odcinkach projektowanych dróg, - budowa ścieżek rowerowych na wszystkich odcinkach projektowanych dróg, - budowa zjazdów indywidualnych i publicznych na wszystkich odcinkach projektowanych dróg, - budowa parkingu w ciągu projektowanej ulicy, - przebudowa skrzyżowania ulic Korczaka i Goworowskiej na skrzyżowanie czterowlotowe dwupasowe typu rondo turbinowe, - budowa skrzyżowania trójwlotowego w ciągu odcinka łączącego ulice Goworowską i Gorbatowa - skomunikowanie z terenami projektowanej Galerii Handlowej(odrębna inwestycja), - budowa skrzyżowania czterowlotowego jednopasowego typu rondo jak połączenie ulic Goworowskiej,
Dobrzańskiego i odcinka łączącego ulicę Gorbatowa i Goworowską , - wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, - wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu, - budowa podziemnego systemu odwodnienia na wszystkich odcinkach projektowanych dróg, - budowa oświetlenia ulicznego dla całej inwestycji, - usunięcie kolizji infrastruktury technicznej związanych z przebudową drogi (sieć wodociągowa, cieplnej, gazociągowa, teletechniczna, elektroenergetyczna, kanalizacja deszczowa i sanitarna), - budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z przyłączami, - wycinka drzew i krzewów oraz wykonanie zieleni przydrożnej w formie trawników w pasie drogowym.

Pełną listę działek jaką obejmuje teren inwestycji można znaleźć tutaj.

Budowa drogi pozwoli na rozładowanie ruchu aut poruszających się ulicą Goworowską, Gorbatowa i 11 Listopada, zwłaszcza na rondzie przy Ostrołęckim Centrum Kultury oraz na skrzyżowaniu ulic Steyera, Witosa i 11 Listopada.

Zobacz ulice na mapie

REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10  11 dk12
dk13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20  21 dk22  23  24  25  26
dk27  28  1  2  3  4  5
×