2022-06-04T09:54:31+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przy prezydencie Ostrołęki powstanie Rada Przedsiębiorców

REKLAMA
zdjecie 5131
REKLAMA
1
0
7

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wydał zarządzenie w sprawie powołania Rady Przedsiębiorców - jak podkreślono "w celu zapewnienia optymalnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości w Ostrołęce poprzez udział w ich tworzeniu przedstawicieli środowiska gospodarczego, instytucji otoczenia biznesu oraz lokalnych przedsiębiorców".

Rada stanowić ma organ opiniodawczo–doradczy o charakterze społecznym, jej członkowie nie będą pobierać wynagrodzenia.

- Rada wspiera działania Prezydenta Miasta poprzez wiedzę i doświadczenie oraz znajomość problemów społeczno-gospodarczych - wskazano w dokumencie określającym zasady organizacji rady. Kadencja Rady trwa od momentu jej powołania do końca kadencji Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Co ciekawe, działać będzie głównie... online. W regulaminie zapisano:

Komunikacja pomiędzy Urzędem Miasta a członkami Rady odbywać się będzie głównie za pośrednictwem skrzynek e-mailowych. Adres e-mailowy na który członkowie Rady przesyłać będą korespondencję umieszczony jest w zakładce „Rada Przedsiębiorców” na stronie miasta Ostrołęki. Korespondencja do członków Rady przesyłana będzie na adresy e-mail wskazane w zgłoszeniach. Zakłada się możliwość przeprowadzenia spotkań członków Rady w formie posiedzeń osobistych lub na łączach internetowych

Prezydent Miasta może zwrócić się do członków Rady o zaopiniowanie projektów aktów prawnych, opracowań, strategii i innych dokumentów lub koncepcji mogących mieć wpływ na rozwój przedsiębiorczości i gospodarkę miasta, ale przedstawione przez członków Rady opinie, propozycje, uwagi i problemy mają charakter wyłącznie doradczy. Nie muszą być więc wiążące. 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×