zdjecie 2262
2014-09-30T22:09:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przyjdź do Galerii Bursztynowej i pomóż uzyskać grant dla Ostrołęki [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA

Bank Zachodni WBK zaprasza do udziału w konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach którego zostanie sfinansowanych aż 305 pomysłów lokalnych społeczności. W puli nagród jest łącznie kwota 1,5 miliona złotych!

W najbliższą sobotę (4 października) między godz. 11:00 a 16:00 w Galerii Bursztynowa przy ul. Generała Armii Aleksandra Gorbatowa 28 w Ostrołęce, Bank Zachodni WBK należący do Grupy Santander otworzy stoisko dla wszystkich aktywnych mieszkańców Ostrołęki zainteresowanych udziałem w niecodziennym konkursie.

Projekt ruszył 20 września i potrwa do 23 listopada br. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnych poprzez wsparcie finansowe najciekawszych pomysłów na bardziej przyjazne, czyste i lepiej zorganizowane osiedla, parki czy ulice. Na pomoc finansową mogą liczyć również inicjatywy związane z promocją i upamiętnianiem postaci, które wywarły pozytywny wpływ na lokalne środowisko, których dorobek jest żywy w świadomości mieszkańców albo wart przywrócenia pamięci. Wystarczy za pośrednictwem np. dowolnej fundacji, stowarzyszenia, szkoły czy domu kultury wypełnić wniosek na specjalnej stronie internetowej www.bzwbk.pl/tumieszkamtuzmieniam. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursowa.

Podczas specjalnego wydarzenia w Galerii Bursztynowa wszyscy zainteresowani dowiedzą się gdzie i jak złożyć wiosek o bezzwrotną dotację na realizację swoich społecznych planów, jakie pomysły mogą zgłaszać oraz co będzie brane pod uwagę przy ocenie projektów.

Masz pomysł? Chcesz się nim podzielić? Przyjdź i opisz go na specjalnej tablicy, która będzie centralnym punktem weekendowego stoiska banku. Zaproszenie skierowane jest zarówno do dzieci i do dorosłych. Każdego warto wysłuchać, każdy może mieć świetny pomysł na zmianę. Tablica – mural pomysłów na razie jest pusta, ale czeka na propozycje.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Banku Zachodniego WBK we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK. Regulamin oraz szczegóły konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” będą dostępne na stronie www.fundacja.bzwbk.pl

Bank Zachodni WBK S.A. należy do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Grupa jest obecna w Europie m.in. Hiszpanii, Polsce oraz w obu Amerykach. To właśnie w różnorodności rynków można odnaleźć niezwykły potencjał, dzięki któremu Grupa Santander wyróżnia się na tle innych globalnych banków również swoim zaangażowaniem w działania prospołeczne m.in. prowadzi największy w świecie program współpracy z uczelniami i studentami pod nazwą Santander Universidades. W ramach tego programu ponad tysiąc szkół wyższych z całego świata otrzymało w sumie już ponad 1 mld euro na projekty naukowe. Wizerunek Grupy Santander jest wspierany m.in. przez legendę piłkarskiego świata – Pele oraz dwukrotnego Mistrza Świata Formuły 1 – Fernando Alonso.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
dk19  20  21  22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×