eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pumptruck i skatepark w parku miejskim. Miasto gotowe do inwestycji

REKLAMA
zdjecie 8049
REKLAMA
zdjecie 8049
Posłuchaj

W tym roku w parku miejskim w Ostrołęce może powstać pumptruck i skatepark! Miasto jest w zasadzie gotowe do przeprowadzenia inwestycji - chce wyłonić wykonawcę.

Jak się okazuje, miasto posiada opracowaną dokumentację projektową na budowę skateparku i pumptrucku w parku miejskim przy Traugutta. Jest też już pozwolenie na budowę.

Co dalej? W tym roku jest plan ogłoszenia postępowania na wykonanie robót budowlanych. Środki zabezpieczone zostały w budżecie.

Pumptruck ma gmina Rzekuń, będzie miała i Ostrołęka?

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×