eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rada osiedla Łazek wybrana [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8049
REKLAMA
zdjecie 8049
Posłuchaj

Mieszkańcy osiedla Łazek wzięli udział w wyborach rady osiedla. Podczas zebrania, jakie odbyło się w Urzędzie Miasta, wybrano przedstawicieli rady i zarządu osiedla.

W radzie osiedla Łazek znaleźli się Krzysztof Bolc, Dariusz Dymerski, Grażyna Dziekońska, Kamil Gut, Krzysztof Jatczak, Michał Kabacik, Natalia Kuskowska, Paweł Kuskowski, Edyta Łój, Jolanta Parzychowska, Wojciech Parzychowski, Sylwia Sieruta, Marcin Szczubełek, Joanna Wilmanowicz i Bogusław Wiski.

Przewodniczącą rady osiedla została Sylwia Sieruta, a wiceprzewodniczącą Joanna Wilmanowicz. Przewodniczącą zarządu osiedla została Natalia Kuskowska, a wiceprzewodniczącą - Edyta Łój. Z kolei członkiem zarządu został Marcin Szczubełek.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×