eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rada Seniorów obradowała w siedzibie Urzędu Miasta

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. Rada Seniorów Ostrołękafot. Rada Seniorów Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

10 kwietnia w siedzibie Urzędu Miasta odbyła się III sesja Rady Seniorów. Podczas spotkania jednogłośnie przyjęto protokół z poprzedniej sesji oraz dokonano kilku istotnych zmian personalnych w strukturach Rady.

Jednym z najważniejszych punktów obrad było uzupełnienie składu prezydium o wakujące stanowisko wiceprzewodniczącej Rady Seniorów. Funkcję tę powierzono Barbarze Pochmarze, która cieszy się dużym zaufaniem w gronie seniorskich działaczy. Podczas sesji nastąpiła również zmiana na stanowisku koordynatora komisji ds. współpracy z klubami Seniorów, radami osiedli i domami opieki społecznej. Ze względów zdrowotnych swoją rezygnację złożyła Krystyna Kurpiewska, a jej obowiązki przejęła Anna Suchcicka.

Znaczną część obrad poświęcono omówieniu przygotowań organizacyjnych do zbliżającej się Seniorady 2025. Członkowie Rady szczegółowo przedyskutowali napotkane problemy oraz wypracowali sposoby ich rozwiązania.

Po rzeczowej dyskusji i zrealizowaniu wszystkich punktów porządku obrad, przewodniczący zamknął sesję. Kolejne spotkanie Rady Seniorów odbędzie się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem prac.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×