eOstroleka.pl
Polska,

Radom: Napad na bar. Policja szuka sprawców i publikuje ich wizerunki

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 5389
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód w Radomiu prowadzi śledztwo w spawie napadu na bar Radomiu. W toku podjętych czynności zabezpieczono nagranie z wizerunkiem sprawców.

W dniu 18 września 2016 ok. godz. 5 do lokalu mieszczącego się w Radomiu przy ul. Traugutta 42, weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich zamówił kebab. Po otrzymaniu zamówienia drugi z mężczyzn zaczął ubliżać osobom prowadzącym bar. Mężczyzna zamachnął się również pięścią w stronę personelu. Po około 20 minutach obaj mężczyźni ponownie wbiegli do lokalu, trzymając w ręku kosze na śmieci, którymi zaczęli rzucać.

Jeden z mężczyzn, który wcześniej zamówił posiłek, uderzył pięścią w szklaną witrynę lodówki. Po tym mężczyźni wybiegli z lokalu. Ponadto podczas zdarzenia widoczny był trzeci mężczyzna, który rzucił butelką w witrynę lokalu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KWP zs. w Radomiu na nr tel. 48 345 36 57 lub 997. Informacje można przekazywać anonimowo.


REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×