eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Radosław Fogiel w Ostrołęce. W sobotę otwarte spotkanie z posłem PiS

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W najbliższą sobotę, 22 listopada, mieszkańcy Ostrołęki będą mieli okazję spotkać się z posłem Prawa i Sprawiedliwości - do Ostrołęki przyjedzie Radosław Fogiel. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej przy ulicy Korczaka.

Głównym tematem spotkania będzie analiza bieżącej sytuacji politycznej w Polsce. Radosław Fogiel, znany z aktywności medialnej i politycznej, spotka się z ostrołęczanami, by rozmawiać o najważniejszych kwestiach dotyczących życia politycznego kraju. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców. To dobra okazja, by zadać pytania posłowi, wymienić poglądy na temat aktualnych wyzwań stojących przed Polską oraz poznać stanowisko Prawa i Sprawiedliwości w kluczowych sprawach.

Na spotkanie zapraszają ostrołęccy posłowie PiS - Arkadiusz Czartoryski i Marcin Grabowski.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: sobota, 22 listopada 2025
  • Godzina: 15:00
  • Miejsce: aula Wyższej Szkoły Administracji Publicznej, ul. Korczaka, Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×