Rekolekcje małżeńskie w Hodyszewie

Rekolekcje te przeznaczone są dla małżeństw o różnym stażu małżeńskim, różnym poziomie wiedzy i zaangażowaniu religijnym, z różną skalą uczuć łączących lub dzielących małżonków.
Spotkania małżeńskie cieszą się dużym powodzeniem wśród małżeństw w Polsce. Program rekolekcji oparty na wiedzy z zakresu psychologii komunikacji i teologii, pozwala lepiej zrozumieć siebie nawzajem w duchu miłości oraz poznać potrzeby i oczekiwania współmałżonka. W atmosferze wyciszenia, z dala od codziennych trosk, istnieje możliwość pogłębienia wzajemnych więzi, odnowienia miłości oraz zażegnania pojawiających się trudności i konfliktów.
Rekolekcje odbędą się w dniach od 24 do 26 kwietnia 2015 roku.
Początek spotkania w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę o godz. 14.00. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swego uczestnictwa!
Wszelkich informacji udzielają i zgłoszenia przyjmują:
Bożena i Przemysław Sułkowscy
tel. 661 754 243 (dzwonić po 17.00)
e-mail: spotkania.bialystok@gmail.com
oraz na stronie: www.spotkaniamalzenskie.pl
Ks. Jacek Kotowski
Przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Rodzin
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
4 | 5 | ![]() |
![]() |
![]() |
9 | ![]() |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | ![]() |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ![]() |