Rekord w Ostrołęce: Policjanci zarekwirowali prawie 100 tys. przemyconych papierosów
fot. KMP OstrołękaW czwartek, 12 kwietnia, policjanci zatrzymali osobę, która wprowadzała do obiegu papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Podobnie jak w minionych tygodniach, zatrzymania dokonano w rejonie targowiska miejskiego przy ul. Gorbatowa w Ostrołęce.
Początkowo policjanci przy zatrzymanym mieszkańcu gminy Rzekuń ujawnili 210 paczek papierosów. Jak się później okazało, był to dopiero początek. W samochodzie zatrzymanego, jego mieszkaniu oraz jednym ze stanowisk na rynku znaleziono łącznie 4450 paczek papierosów.
W tym roku jest to najwyższa liczba zabezpieczonych papierosów przez ostrołęckich policjantów. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze wydziału dw. przestępczością gospodarczą i korupcją.
Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Zobacz również
Ostrołęcka policja przejęła 3 tysiące paczek papierosów i alkohol z przemytu
Ostrołęccy policjanci zabezpieczyli ponad 800 paczek papierosów z przemytu
Kolejny handlarz w rękach ostrołęckich dzielnicowych. Tym razem na rynek nie trafi ponad 7 tys. sztuk nielegalnych papierosów i kilkanaście litrów alkoholu
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 | 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 | 14 | 15 |
16 |
17 |
18 | 19 |
20 | 21 |
22 | 23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |




2
3
8