eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Remont chodników przy Kolberga? Prezydent odpowiada

REKLAMA
zdjecie 9626
REKLAMA
zdjecie 9626
Posłuchaj

Prezydent Ostrołęki odpowiedział na interpelację w sprawie wymiany lub wyremontowania chodników na ulicy Kolberga przy budynkach 3 i 5. Czy i kiedy dojdzie do remontu?

Z interpelacją w sprawie chodników przy Kolberga wystąpił radny Piotr Wierzba.

- Mieszkańcy ulicy Kolberga wielokrotnie zwracali się do administracji OTBS i radnych, w tym osobiście do mnie, podnosząc problem zniszczonych chodników. Chodniki wykonane są z płyt betonowych, które uległy zniszczeniu w postaci pęknięć, wykruszeń i załamań. Powoduje to niebezpieczeństwo w poruszaniu się, szczególnie seniorów i rodziców prowadzących wózki. Poruszanie się po takich nierównościach powoduje zagrożenie dla zdrowia, a także i życia. Należy podkreślić, że od lat, a może i od początku pierwszego położenia tych płyt nie były one wymieniane ani remontowane - wskazał radny Wierzba, prosząc o pilne umieszczenie kosztu remontu chodników w budżecie miasta na 2022 rok.

Jest już odpowiedź władz miasta:

- Wymiana nawierzchni chodnika będzie rozpatrywana podczas ustalania harmonogramu remontów chodników w Mieście Ostrołęka w trzecim kwartale 2022 roku - poinformował prezydent Łukasz Kulik.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×