eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Remont Kilińskiego dobiega końca. Ulica czeka na otwarcie [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3946
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Na całej długości ulicy Kilińskiego w Ostrołęce pojawiła się już nowa warstwa asfaltu. To oznacza, że do zakończenia prac remontowych i otwarcia jednej z najważniejszych arterii Starego Miasta dla ruchu samochodowego jest już naprawdę blisko.

Przyjrzeliśmy się dokładniej efektom modernizacji. Zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka – jezdnia zyskała równą, gładką nawierzchnię, a miejsca parkingowe, które wcześniej wykonane były z kostki brukowej, również pokryto nowym asfaltem. Dzięki temu kierowcy mogą liczyć na większy komfort jazdy i parkowania.

W ramach prac wyrównano wszystkie studzienki kanalizacyjne, co wyeliminuje problem nierówności na drodze. Naprawiono także uszkodzone krawężniki, które przed remontem stanowiły utrudnienie zarówno dla kierowców, jak i pieszych.

Do wykonania pozostały już tylko ostatnie elementy zaplanowanych robót. Najważniejszym z nich będzie wykonanie nowego oznakowania poziomego, które pojawi się bezpośrednio na świeżym asfalcie.

Ulica Kilińskiego to jedna z kluczowych tras wjazdowych do centrum Ostrołęki – każdego dnia korzystają z niej tysiące samochodów. Dzięki zakończonemu remontowi kierowcy zyskają wygodniejszy i bezpieczniejszy dojazd do miasta.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 3946
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×