eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Remont ulicy Traugutta w Ostrołęce - reorganizacja ruchu [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1901
REKLAMA

Ruszył remont nawierzchni asfaltowej na ulicy Traugutta w Ostrołęce. Od 1 czerwca 2023 r. obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Podzielono ją na sześć etapów. Kierowcy powinni uważać i uzbroić się w cierpliwość.

Remont przeprowadzi firma Strabag Sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą zadania pn. „Remont nawierzchni asfaltowych na odcinkach ulic Traugutta i Goworowskiej w Ostrołęce”.

Prace prowadzone będą w kilku etapach, na określonych odcinkach drogi krajowej nr 61 (ulica Traugutta i odcinek ulicy Mostowej).

  • Etap 1 - Zamknięta zostanie jezdnia z dwoma pasami ruchu po stronie lewej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Kurpiowskiej do ulicy Podchorążych. W etapie tym dopuszczony będzie jedynie wyjazd z ulicy 22 Lipca. Pozostałe wloty dróg po stronie robót będą zamknięte.
  • Etap 2 - Zamknięta zostanie jezdnia z dwoma pasami ruchu po stronie prawej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Kurpiowskiej do ulicy Podchorążych. W etapie tym dopuszczony będzie jedynie wyjazd z ulicy Bogusławskiego. Pozostałe wloty dróg po stronie robót będą zamknięte.
  • Etap 3 - Zamknięta zostanie jezdnia po stronie prawej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Witosa do ulicy Kijaka.
  • Etap 4 - Zamknięta zostanie jezdnia po stronie lewej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Witosa do ulicy Kijaka.
  • Etap 5 - Zamknięta zostanie jezdnia po stronie lewej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Szpitalnej do ulicy Kurpiowskiej.
  • Etap 6 - Zamknięta zostanie jezdnia po stronie prawej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Szpitalnej do ulicy Kurpiowskiej.

- Na czas robót wyłączone zostaną sygnalizacje świetlne na prowadzonych robotach lub w pobliżu prowadzonych robót w ciągu ulicy Traugutta. W etapie 5 i 6 prowadzone będzie ręczne kierowanie ruchem - poinformował Urząd Miasta.

 

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×