eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Restauracja w ostrołęckim aquaparku rusza niebawem. Gotować będą uczniowie ZSZ nr 4 (WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 933
zdjecie 933
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

We wtorek, w ostrołęckim Urzędzie Miasta, zostało podpisane porozumienie pomiędzy Parkiem Wodnym "Aquarium" a Zespołem Szkół Zawodowych nr 4. Uczniowie ostrołęckiej "czwórki" będą gotować w restauracji znajdującej się w budynku aquaparku.

- Dzięki porozumieniu, nasi uczniowie będą mogli ćwiczyć zdobyte w szkole umiejętności, na bardzo nowoczesnym sprzęcie - mówiła na konferencji prasowej, tuż po podpisaniu porozumienia Anna Przygoda Majewska dyrektor ZSZ nr 4 w Ostrołęce. - W restauracji będą odbywać praktyki 3 klasy z naszej szkoły.

Cały projekt współpracy pomiędzy szkołą a zakładem budżetowym jest bardzo innowacyjny. Dzięki współpracy obie strony osiągają korzyści. Aquapark może obniżyć koszty prowadzenia restauracji, a to, jak zapewnia dyrektor, odbije się na cenach serwowanych potraw. Uczniowie natomiast będą mieli bezpośredni kontakt z rynkiem pracy oraz możliwość pracy na sprzęcie, którego szkoła nie jest w stanie im zapewnić.

- Chcielibyśmy, aby restauracja stała się miejscem, do którego można przyjść z rodziną, ze znajomymi, odpocząć, wypić kawę i spędzić miło czas - opowiadał Mariusz Mierzejewski, dyrektor aquaparku. - Na otwarcie zaprosimy ostrołęczan już we wrześniu, obecnie pracujemy nad tym, aby miejsce to miało swój niepowtarzalny i niespotykany nigdzie w mieście klimat.

Przypomnijmy, że restauracja będzie podzielona na dwie części: "suchą" do której będzie miał dostęp każdy oraz "mokrą" do której będą miały dostęp osoby przebywające aktualnie na basenie. Transakcje w części mokrej będą przeprowadzane bezgotówkowo, za zamówienie będziemy płacić dopiero przy wyjściu z basenu.

Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×