zdjecie 5035
zdjecie 5035
2018-03-19T16:45:07+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Robert Mydło w "Studio Polska": Mocny występ i oskarżenia wobec sądów w Łomży i Ostrołęce [WIDEO]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. screen z programu TVP INFO
REKLAMA
30
3
28

W programie "Studio Polska" na antenie telewizji TVP Info pojawił się Robert Mydło, który powiedział, że dysponuje dowodami na przestępstwa, jakie mają zachodzić w sądach w Łomży i Ostrołęce. Mydło zaapelował również o poparcie środowiska prawniczego dla reformy sądownictwa, wprowadzanej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

- Chciałbym zaapelować do swoich kolegów prawników o poparcie rządu i pana ministra Ziobry dla reformy sądownictwa. Środowisko sędziowskie mnie atakuje, z Łomży oczywiście, ponieważ mam nagrania korupcyjne dotyczące łomżyńskich sędziów: w jakich kwotach i od kogo przyjmowali łapówki - mówił Robert Mydło w wystąpieniu na antenie TVP Info i kontynuował: - Za pomocą tego zegarka z ukrytą mikrokamerą nagrywałem również przestępstwa sędziów z ostrołęckiego sądu. Dysponuję obszernym materiałem dowodowym o popełnieniu przestępstwa przez panią sędzię Magdalenę W. z Sądu Rejonowego w Łomży, a także biegłych sądowych, m.in. Jerzego K. w zakresie geodezji, którzy poświadczają nieprawdę w dokumentach urzędowych, mających znaczenie prawne.

To oczywiście nie był koniec oskarżeń, jakie na antenie rzucał właściciel kancelarii usług i doradztwa prawnego z Ostrołęki. Jak powiedział, ma dowody na przestępstwa, jakie rzekomo mają zachodzić w ostrołęckim sądzie.

- Ponadto wykryłem proceder sprzedaży wyroków w ostrołęckim sądzie. Były sprzedawane za pośrednictwem adwokata, którego żona pracuje w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Tak biznes przestępczy kwitnie w ostrołęckim i łomżyńskim sądzie. Sędziowie z łomżyńskiego sądu zapowiedzieli mi, że jeżeli będę dalej przyjeżdżał do łomżyńskiego sądu, to może mi się przydarzyć nieszczęśliwy wypadek samochodowy. W tamtym roku, gdy wiozłem dokumenty do Sądu Rejonowego w Szczytnie, miałem przecięty przewód hamulcowy. Dosłownie dwa temu miałem spuszczone powietrze z dwóch kół w samochodzie - wymieniał.

Robert Mydło ma również zastrzeżenia co do pracy policjantów w Ostrowi Mazowieckiej. - Pragnę zauważyć, że w styczniu 2018 roku, funkcjonariusz policji z Ostrowi Mazowieckiej wynosił dane osobowe dotyczące mojej rodziny, gdzie mieszkam, a następnie wysyłał prywatną korespondencją - zakończył.

Program z udziałem Roberta Mydło można zobaczyć tutaj.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×