eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rodzinne grillowanie w „Ósemce” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 bawiły się na jesiennym grillowaniu zorganizowanym na przedszkolnym placu zabaw. Czekając na pyszne kiełbaski rodzice i dzieci chętnie włączyli się w zabawy z Panią Jesienią.

Wszyscy wesoło bawili się przy piosenkach, brali udział w konkurencjach sportowych oraz konkursach przeznaczonych dla wszystkich uczestników.

Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, a apetyt dopisywał zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wszyscy ze smakiem zajadali pieczone kiełbaski, w których przygotowaniu pomagali rodzice przedszkolaków.

Grillowanie odbyło się we wtorek, 2 października.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×