eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rodzinne warsztaty „Wiosenne wianki” w cyklu Niedziela w Muzeum. Ruszyły zapisy!

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce organizuje kolejne spotkanie z cyklu „Niedziela w Muzeum”. Tym razem tematem przewodnim będą „Wiosenne wianki”. Uczestnicy zajęć będą mogli własnoręcznie przygotować kolorowe dekoracje z kwiatów.

Wydarzenie odbędzie się 8 marca o godzinie 11.00 w siedzibie muzeum przy placu gen. Józefa Bema 8. Udział w warsztatach to fajny sposób na spędzenie Dnia Kobiet w inny sposób niż zwykle - przy wspólnej, twórczej pracy. Każda osoba wyjdzie z muzeum z własnoręcznie zrobionym wiankiem.

Udział w spotkaniu kosztuje 15 złotych od osoby. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, chętni muszą się wcześniej zapisać. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 29 764 54 43 (wewnętrzny 43).

 

Źródło: eOstrołęka.pl/Muzeum Kultury Kurpiowskiej

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×