Środa w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Ostrołęce była dniem wyjątkowym! Placówka zamieniła się w prawdziwą krainę zabawy, świętując Rodzinny Dzień Dziecka.
Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Na przedszkolnym placu rozstawiono uwielbiane przez dzieci dmuchańce, które non stop były oblegane przez małych amatorów skakania i zjeżdżania. Profesjonalni animatorzy dbali o to, by nikt się nie nudził, angażując dzieci w rozmaite gry i zabawy. Jedną z atrakcji była też żywa maskotka, która chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała uściski najmłodszym.
Nie zabrakło też czegoś dla podniebienia – na wszystkich czekał pyszny grill, popcorn i wata cukrowa. Emocje sięgnęły zenitu podczas występów artystycznych dzieci, które z dumą prezentowały swoje talenty na scenie. Rodzice i opiekunowie mieli również okazję obejrzeć występ znanego i lubianego Wojtka Dudkowskiego.
Rodzinny Dzień Dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Ostrołęce to przykład fantastycznej atmosfery, która sprzyjała wspólnej zabawie i budowaniu wspomnień.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego