eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Rodzinny Festyn „Zdrowa rodzina bez uzależnień” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1901
fot. FB Gmina Myszyniecfot. FB Gmina Myszyniec
REKLAMA

W Myszyńcu odbył się VIII Rodzinny Festyn „Zdrowa rodzina bez uzależnień”. W ramach pikniku wystąpił Teatr Forma ze spektaklem z zakresu zdrowego odżywiania oraz aktywnego trybu życia pt. ”Patrol zdrowy do działania gotowy”.

Na scenie zaprezentowały się dzieci ze świetlicy Kolorowe Kredki z przedstawieniem „Dwie połówki”. Świetlica Iskierka przygotowała „Pokaz talentów”, w którym dzieci prezentowały swoje zdolności. Piękny układ zatańczyły dzieci z oddziału przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Myszyńcu oraz wystąpili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku.

Dodatkowymi atrakcjami były: edukacyjny namiot profilaktyczny z wykorzystaniem alkogogli oraz gabloty edukacyjnej z atrapami używek, dmuchane zamki, kula bumperball, malowanie twarzy, skręcanie balonów, pokaz mega baniek mydlanych.

W trakcie festynu była możliwość konsultacji z przedstawicielami: GKRPA, Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, Stowarzyszenia AA. Klub Seniora w Myszyńcu Starym zorganizował dla uczniów klas I-III konkurs pn."Kraina szczęścia bez uzależnień".

Odbył się pokaz sprzętu strażackiego, policyjnego i Grupy Ratowniczej Nadzieja. Można było skosztować domowych wypieków oraz specjałów kuchni regionalnej przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, dzieci ze świetlic Kolorowe Kredki i Iskierka oraz zuchy i harcerzy. Przez całe popołudnie odbywały się konkursy, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Festyn odbył się w niedzielę 11 czerwca 2023 r.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×