Rodzinny piknik patriotyczny w Przedszkolu Miejskim nr 10 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piosenkami nawiązującymi do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczął się patriotyczny piknik rodzinny, który w piątek, 15 czerwca odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 10 w Ostrołęce.
Przedszkolaki z każdej z grup zaprezentowały się przed publicznością wykonując piękne, doskonale wszystkim znane pieśni i piosenki przywołujące ducha patriotyzmu. Były „Legiony”, „Ułani” oraz wiele innych utworów nawiązujących tematycznie do przypadającej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Swoimi występami przedszkolaki wspólnie z rodzicami uczciły tę ważną dla każdego Polaka rocznicę. Po części artystycznej przyszła kolej na mniej oficjalną zabawę pośród biało-czerwonych baloników i kotylionów.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz