eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Rolnik spod Ostrołęki znalazł miłość w telewizji

REKLAMA
zdjecie 9926
zdjecie 9926
fot. kadr z programu Rolnik szuka żony TVPfot. kadr z programu Rolnik szuka żony TVP
REKLAMA
zdjecie 9926

Druga edycja programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony" cieszyła się dużą popularnością. Jednym z jej bohaterów był Robert Filochowski z Milewa Wielkiego. Gospodarz z gminy Troszyn jest jednym ze szczęśliwców, którzy dzięki udziale w programie znalazł swoją miłość.

Idea programu "Rolnik szuka żony" jest prosta - bierze w nim udział kilku mężczyzn, którzy na codzień zajmują się gospodarstwem rolnym i do tej pory nie mieli okazji spotkać swojej wymarzonej kobiety. W zerowym odcinku przedstawione są sylwetki ósemki kandydatów, a zainteresowane panie proszone są o przysłanie listów do wybranego rolnika. Pięciu rolników-singli z największą liczbą listów kwalifikuje się do kolejnych odcinków. Wtedy wybierają oni kilka kandydatek, z którymi umawiają się na spotkanie. Ostateczny wybór odbywa się w ostatnim etapie, podczas którego potencjalne żony rolników składają wizytę w gospodarstwie bohatera programu.

W drugiej edycji show "Rolnik szuka żony" wziął udział Robert Filochowski z Milewa Wielkiego w gminie Troszyn. Rolnik spod Ostrołęki miał szczęście, ponieważ na jego drodze stanęła 31-letnia Agnieszka, absolwentka technikum rolniczego z województwa łódzkiego. Między Robertem i Agnieszką zaiskrzyło, obecnie są szczęśliwą parą. W odcinku specjalnym, wyemitowanym 26 grudnia, pojawiły się także wypowiedzi znajomych Roberta oraz osób związanych z powiatem ostrołęckim.

- Gdyby wcześniej wziął udział w czymś takim to pewnie już miałby dwójkę dzieci. W jego wieku to już na to czas - podsumował Ryszard Gocłowski, wójt gminy Czerwin.

Filochowski na łamach "Rewii" wyznał, że ma już upatrzony pierścionek zaręczynowy. - Zrobiłem pierwszy krok do zaręczyn - powiedział. Wszystko wskazuje więc na to, że poszukiwania żony przez rolnika spod Ostrołęki zakończą się szczęśliwie. Robert dzięki programowi zdobył nie tylko swoją wybrankę, ale i ogromną popularność - szacuje się, że finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" oglądało prawie 5,5 miliona telewidzów.

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" zobaczyć można TUTAJ.

Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×