eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rowerzysta na „podwójnym gazie”

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta zatrzymany na ul. Kościuszki w Ostrołęce. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

- Wczoraj policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego rowerem, którego styl jazdy wskazywał na nietrzeźwość. Co ważne policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Rzekuń na ul. Kościuszki w Ostrołęce, nieopodal siedziby komendy. Nie potrafił on wytłumaczyć swojego zachowania stwierdził jedynie, że wraca z obiadu. Podczas kontroli stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma ponad 3,2  promila alkoholu w organizmie. - informuje asp. Sylwester Marczak rzecznik KMP w Ostrołęce

Postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci wydziału kryminalnego.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×