eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rowerzysta z zakazem kierowania potrącony na przejściu

REKLAMA
Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, fot. eOstrołęka.pl Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego z Placem Bema doszło do kolizji drogowej. Na oznakowanym przejściu dla pieszych kierowca volkswagena potrącił rowerzystę kierującego jednośladem pomimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu.

- Wczoraj, 8 sierpnia, około godziny 15.00 na ul. Kilińskiego tuż przy skrzyżowaniu z Placem Bema doszło do potrącenia rowerzysty. Kierujący golfem wjeżdżając w ul. Kilińskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w przejeżdżającego po przejściu rowerzystę. Jednakże to nie wszystko. Jak się okazało cyklista do 2014 roku posiada sądowy zakaz kierowania rowerami – informuje Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Prędkość pojazdu była niewielka w wyniku czego najbardziej ucierpiały pojazdy.

REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21  22 dk23 dk24 dk25
dk26  27 dk28  29  30 dk31  1
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×