eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rozbite auta i... brak kierowcy. Co wydarzyło się przy Hubalczyków? [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
Posłuchaj

Minionej nocy ktoś rozbił kilka aut zaparkowanych przy ulicy Hubalczyków w Ostrołęce. Policjanci ustalają, kto kierował Fiatem w momencie zdarzenia.

Mieszkańców ulicy Hubalczyków obudził huk z pobliskiego parkingu. Następnie ich oczom ukazał się widok rozbitych aut. Jak się okazało, ktoś, kto kierował fiatem, rozbił auta na parkingu (i nie tylko, ucierpiał też znak drogowy), a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Oprócz auta sprawcy, fiata, ucierpiały też peugeot i mazda.

- Policjanci ustalili właściciela pojazdu marki fiat. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie, kto kierował tym samochodem w momencie zdarzenia - wskazuje kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×