eOstroleka.pl
Region,

Rozbój w łomżyńskim Tesco. Emil O. w areszcie

REKLAMA
zdjecie 5044
REKLAMA
zdjecie 5044
Posłuchaj
W Prokuraturze Rejonowej w Łomży prowadzone jest śledztwo, w toku którego Emilowi O. przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa dokonania kradzieży rozbójniczej, która miała miejsce 29 marca w łomżyńskim Tesco.

W toku postępowania ustalono, iż Emil O. w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych uprzednio rzeczy o wartości około 1500 zł używał wobec pokrzywdzonych przemocy polegającej na odpychaniu i szarpaniu, groził pozbawieniem życia przy pomocy nożyczek pracownikom ochrony, raniąc przy tym nożyczkami jednego z nich. Ustalono, że przedmiotowego czynu Emil O. dopuścił się działając w warunkach recydywy.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec Emila O. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×