2018-04-27T07:49:26+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rozdanie świadectw maturalnych w II LO w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0

Uczniowie ostatnich klas II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły. Przed nimi kilka dni na regenerację a potem najważniejszy w życiu egzamin.

Uroczyste pożegnanie ze szkołą i wręczenie świadectw maturalnych tegorocznym absolwentom II LO odbyło się w czwartek, 26 kwietnia w szkolnej sali gimnastycznej. W uroczystościach uczestniczył m.in. Marcin Grabowski – dyrektor delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Janusz Kotowski – prezydent Ostrołęki, Krzysztof Szewczyk – przewodniczący Rady Rodziców, dyrektor szkoły – Wojciech Domański oraz kadra pedagogiczna i uczniowie.

Podczas uroczystości oficjalne podziękowania za trud całorocznej pracy z młodzieżą odebrali nauczyciele

- Andrzej Piasek Piaseczny w jednym ze swoich utworów „Imię deszczu” śpiewał: „Proszę, nie mów, muszę odejść, tyle jeszcze na nas czeka”. Te słowa mógłbym dziś powiedzieć do Was, ale jak z kolei powiedział Wiktora Hugo: „Życie składa się z przywitań i z pożegnań”. Dzisiejszy dzień należy do tych drugich, czyli do pożegnań. Kończycie swoją edukację w naszej szkole. Każdy z Was pójdzie swoją drogą, każdy będzie zajmował się czymś innym. Nikt z Was nie wie, co będzie w przyszłości. Może się zdarzyć tak, że już z niektórymi się nie spotkamy, dlatego wszyscy powinniśmy pamiętać o tym, co było. Nie wolno nam wszystkim zapomnieć o chwilach spędzonych razem, o przyjaźni – mówił do swoich podopiecznych dyrektor szkoły Wojciech Domański.

Uroczyste rozdanie świadectw było także okazją do wręczenia nagród i wyróżnień najzdolniejszym uczniom. Wręczenia dyplomów i nagród dokonali wspólnie dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1