Rozłam w ostrołęckim PiS: Kandydat do sejmiku organizuje struktury PJN. Kluzik-Rostkowska i Jakubiak przyjeżdżają do miasta
Elżbieta Jakubiak i Joanna Kluzik-Rostkowska (fot. jaroslawkaczynski.info.pl)Organizatorem spotkania jest pełnomocnik PJN na powiat i Ostrołękę Sławomir Bruliński. Bruliński był do niedawna działaczem Prawa i Sprawiedliwości, kandydatem tego ugrupowania do Sejmiku Województwa Mazowieckiego w ostatnich wyborach samorządowych. Startował z ostatniego miejsca na liście, zdobywając ponad 2200 głosów.
- Właśnie składam rezygnację z członkostwa w PiS. Zdecydowałem się na to, bo mam już dość nieustającej brutalizacji życia politycznego i wojny polsko-polskiej. Uważam, że PJN jest jedynym ugrupowaniem, które może tę sytuację odwrócić i wprowadzić do polityki nową jakość. Obecnie ostrołęckie struktury PJN liczą kilkanaście osób, ale mam nadzieję, że niedługo będzie nas dużo więcej - mówi Bruliński.
Spotkanie z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak odbędzie się w piątek, 8 kwietnia, o godz. 17 w siedzibie WSAP (mała aula) przy ul. Korczaka 73 w Ostrołęce.
Zobacz również
Adam Bielan wraca do PiS?
Jarosław Gowin w PJN?
Kluzik-Rostkowska: PJN gotowe do koalicji z PO
Marta Kaczyńska w wywiadzie o PJN: „Zachowują się jak przystawka Platformy Obywatelskiej”
Kilkunastu posłów PO chce przejść do PJN. W Platformie wrze
Sondaż Homo Homini: Cztery partie w Sejmie
Kluzik-Rostkowska i Jakubiak zakładają stowarzyszenie „Polska jest najważniejsza”
Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak usunięte z PiS
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |




2
3
10
27