eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rzucił puszką w jadący autobus, szybko tego pożałował i teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie!

REKLAMA
zdjecie 1654
zdjecie 1654
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Irracjonalne zachowanie kompletnie pijanego mężczyzny mogło mieć poważne skutki. Policjanci musieli wobec niego użyć, by nie zrobił krzywy sobie czy innym osobom. Wszystko zaczęło się od rzuceniem puszki po piwie w przejeżdżający autobus.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 czerwca w Ostrołęce. Kompletnie pijany mężczyzna rzucił puszką w jadący autobus. Kierowca zatrzymał się chcąc zwrócić mu uwagę na niewłaściwe zachowanie, wtedy mężczyzna z impetem uderzył głową w szybę pojazdu i uciekł. O zdarzeniu kierowca powiadomił policję.

Na miejscu po chwili byli już policjanci z pionu kryminalnego ostrołęckiej komendy, którzy byli najbliżej. Po odebraniu rysopisu sprawcy tych zdarzeń policjanci ruszyli na poszukiwania mężczyzny. Zaledwie po kilkunastu minutach wskazany w rysopisie mężczyzna został przez nich zatrzymany. W trakcie czynności zaczął być agresywny w stosunku do interweniujących policjantów, szybko jednak został obezwładniony. Ponadto nie chciał podać swoich danych osobowych, został przewieziony do ostrołęckiej komendy. Od mężczyzny wyraźnie czuć było alkohol. W związku z agresywnym jego zachowaniem stwarzającym zagrożenie dla życia i zdrowia jego i innych osób osadzono go w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje odpowie za swoje „wybryki”.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×