eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Setne urodziny Stanisławy Puchalskiej z Lelisa [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. UG w Lelisie/Antoni Kustuszfot. UG w Lelisie/Antoni Kustusz
REKLAMA
zdjecie 5389
Stanisława Puchalska z Lelisa obchodziła w tym roku setne urodziny. Z tej okazji szacowną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych oraz KRUS-u.

Stanisława Puchalska rodziła się 13 września 1916 r. w miejscowości Strzałki. Jubilatką opiekuje się jedyny syn z synową. Doczekała się czworo wnucząt, dwanaście prawnucząt i siedmioro praprawnucząt.

Uroczystość ta zgromadziła wokół jubilatki część rodziny oraz przedstawicieli: Urzędu Wojewódzkiego, KRUS i Urzędu Gminy w Lelisie. Wszyscy złożyli jubilatce życzenia przeżycia w zdrowiu jeszcze długich lat.

Oprócz życzeń i kwiatów jubilatka otrzymała list gratulacyjny od Premier Rzeczypospolitej Polskiej Beaty Szydło, który odczytał Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce Marcin Grabowski, natomiast Kierownik Placówki Terenowej KRUS Roman Szewczak przekazał na ręce jubilatki dokumenty uprawniające do specjalnego dodatku do emerytury. Od władz gminy Lelis Jubilatka otrzymała upominki, które przekazali Wójt Gminy Stefan Prusik i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Czesława Ziemak.

Po życzeniach wszyscy odśpiewali „Dwieście lat” oraz wznieśli toast lampką szampana.

REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×