eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Sierż. sztab. Artur Kaczyński z Ostrołęki „Mistrzem Drogówki” na Mazowszu [ZDJĘCIA]

zdjecie 1171

Zwycięzcą eliminacji w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2015” został sierż. sztab. Artur Kaczyński z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Obok niego na podium stanęło dwóch funkcjonariuszy z Radomia.

Zwycięzcy odbywających się w Ostrołęce eliminacji na szczeblu wojewódzkim konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2015” reprezentować będą garnizon mazowiecki w finale zmagań o tytuł „Mistrza Drogówki”.

Przypomnijmy, w trakcie zmagań 29 policjantów z wydziałów ruchu drogowego mieli do rozwiązania m.in. test wiedzy, musieli wykazać się swoimi umiejętnościami w precyzyjnej jeździe radiowozem i motocyklem oraz ręczną regulacją ruchu na skrzyżowaniu w centrum Ostrołęki. Więcej na temat przebiegu konkursu znaleźć można w naszym artykule wraz z obszerną fotorelacją.

Dziś, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Korczaka w Ostrołęce odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom. W klasyfikacji generalnej najlepszy okazał się sierż. sztab. Artur Kaczyński, funkcjonariusz ostrołęckiej „drogówki”. II miejsce zajął mł. asp. Norbert Cibor z KWP w Radomiu. Obaj panowie będą reprezentowali garnizon mazowiecki w finale konkursu o tytuł „Policjanta Ruchu Drogowego 2015”. Na III miejscu podium uplasował się sierż. sztab. Karol Głogowski, również pracujący w KWP w Radomiu.

Nagrody zwycięzcom wręczali zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Radomiu mł. insp. Kamil Borkowski, komendant miejski policji w Ostrołęce mł. insp. Stanisław Szcześniak, prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, dyrektor WORD Ostrołęka, Dariusz Mierzejewski.