2020-01-28T19:10:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Skąd te nerwy, panie Łukaszu? Prezydent Ostrołęki atakuje media, sugerując "zemstę"

REKLAMA
REKLAMA
24
9
248
Prezydent Łukasz Kulik w poniedziałkowy wieczór dał upust swojej frustracji w mediach społecznościowych. Postanowił zaatakować media, które nie milczą w sprawach, które ostrołęczan interesują, a które dotyczą sprawowania przez niego urzędu prezydenta.
 
Prezydentowi Ostrołęki nie spodobało się, że portal eOstrołęka nie zamierza, wzorem niektórych mediów, przemilczeć spraw dotyczących funkcjonowania samorządu, którymi żyje cała Ostrołęka. Na przykład - jako pierwsi ujawniliśmy pełnomocnictwo, jakie Łukasz Kulik podpisał skazanemu za oszustwo Markowi T. Od początku do końca relacjonowaliśmy proces wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego, który skazany został za zatajenie prawdy w oświadczeniach majątkowych. Informowaliśmy o zmianach w miejskich spółkach czy ratuszu (także o zatrudnieniu partnerki wiceprezydenta czy żony radnego z komitetu Ostrołęka dla Wszystkich). W końcu napisaliśmy o ostrołęckiej młodzieży, która postanowiła stworzyć ruch, jakiego w naszym mieście dawno nie było - dzięki nam o ich inicjatywie dowiedziało się całe miasto!
 
I to właśnie ta informacja stała się powodem "wybuchu"...
 
"Sztucznie wygenerowano konflikt między prezydentem a uczniami, prezydentem a rodzicami, następnie między prezydentem, a dyrektorem" - napisał prezydent Łukasz Kulik, oskarżając nas o "tworzenie artykułów siejących zamęt i nawołujących do buntu". To reakcja na fakt, że jako jedne z nielicznych mediów, relacjonowaliśmy to, co działo się po utworzeniu przez młodzież wydarzenia na Facebooku, dotyczącego pogłosek o przenoszeniu czy łączeniu klas w szkołach.
 
Skoro już jesteśmy przy temacie oświaty, to porozmawiajmy o faktach, bo tych pan prezydent przytoczyć już zapomniał: Dziennikarz portalu eOstroleka.pl skontaktował się w środę 22 stycznia z osobą, która założyła wydarzenie na Facebooku. Wypowiedź przedstawiciela młodzieży została opublikowana w całości. Z kolei jeżeli chodzi o czwartkową Komisję Ośwaty, to dysponujemy nagraniem i na jego podstawie pisane były artykuły. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da, Panie prezydencie, przebieg komisji był taki, a nie inny!
 
Mało tego - w środę 22 stycznia w godzinach wieczornych zwróciliśmy się z pytaniami do kierownika Biura Prasowego Piotra Potulskiego. Najwidoczniej szybkość nie jest mocną stroną tego biura, gdyż do tej pory odpowiedź nie nadeszła. Gdyby pan Potulski był tak szybki w odpowiadaniu na pytania mediów (co należy do jego obowiązków służbowych), jak w wysyłaniu sprostowań dotyczących pełnomocnictw podpisywanych przez prezydenta, to najpewniej już dawno temat zostałby zakończony - przedstawilibyśmy stanowisko Urzędu Miasta.
 
A tak, nie pozostało nic innego jak relacjonować czytelnikom to, co działo się podczas Komisji Oświaty - bo pokazywanie prawdziwego oblicza samorządu jest naszym obowiązkiem, nawet jeżeli nie podoba się to obozowi władzy. Jeżeli Pan prezydent uważa, że napisaliśmy nieprawdę, polecamy wystąpienie na drogę sądową.
 
Łukasz Kulik swoją frustrację postanowił poprzeć tabelką, sugerując, że nasze artykuły to "zemsta za utratę dochodów". Panie prezydencie, niejedni już wieszczyli nasz koniec po tym, jak Pana poprzednicy zerwali z naszym portalem umowę na emisję miejskich ogłoszeń, a mamy się dobrze, jak nigdy dotąd!
 
Proszę się o nas nie martwić, a zająć się lepiej swoimi obowiązkami - chcielibyśmy bowiem napisać o pozytywnej stronie sprawowania przez Pana władzy - warto jednak dać nam ku temu szansę i zamiast atakować media, zacząć robić to, co obiecywało się w kampanii wyborczej. Zanim jednak to (mamy nadzieję) nastąpi, polecamy głęboki wdech i to co na zdjęciu - szklaneczkę zimnej wody. Przyda się Panu odrobina spokoju, bo już wkrótce kolejne publikacje, które - zapewniamy Pana - bardzo zainteresują ostrołęczan...
 
A poniżej oświadczenie prezydenta:
 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 07:12 28-01-2020,   70%
Bardzo dobre ! A sfrustrowany dzieciak niech zejdzie na ziemię.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:42 28-01-2020,   40%
Oj sfrustrowani to sa ci mali ludzi, których odsłonięto od korytka. Jeszcze knują i napędzają podstepy, malostkowisc, nerwowość, ale ostroleczanie nie gęsi i swoj rozum mają... Bez doktorantów z gęsi. Eostroleko piszecie 5 artykułów o tej samej treści, o czym to świadczy- sztucznie napedzacie resentymenty, teorie spiskowe. Wstyd portaliku z pustym portfelikiem...
odpowiedz   •   oceń :  
~dr. Joint, 09:44 28-01-2020,   71%
Ba ... za to PRONet odżywa, #ostrolekaDlaWszystkich a może dla swoich?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:52 28-01-2020,   73%
Jesteś s błędzie, mieszkańcy chcą aby Ostrołęka się rozwijała, ruszyliśmy do wyborów, bo oczekiwaliśmy zmian. Tak zmiany na lepsze. A co widać ? Jak nie kaszana to klekot, jak nie baleron to jakieś napuszczanie na siebie ludzi, bezprawne zwalnianie ludzi, groźby zawiadomienia. To normalne nie jest. Nie tego oczekiwaliśmy!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:55 28-01-2020,   63%
Sfrustrowany to jest duży człowiek, który nie ma wszystkich mediów za sobą. Wstyd prezydencie z pustym portfelikiem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:13 28-01-2020,   38%
SZTUCZNIE WYGENEROWANY KONFLIKT, NIE MACIE O CZYM PISAĆ, TO SAMO NON STOP!!! LICZYCIE NA ILOŚĆ ODWIEDZIN, TAK MACIE SIĘ DOBRZE. KEEP SMILING. ENERG(I)A Z WAMI????
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:38 28-01-2020,   37%
@~dr. Joint Czołem panie ministrze
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:17 28-01-2020,   54%
Insynuacje i nic więcej.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:33 28-01-2020,   71%
Nie zapominajmy o brzuchatym "expercie" od sportu z MO, który na starcie zainkasował 8k z miejskiej kasy.
odpowiedz   •   oceń :  
~nam się należy, 13:57 28-01-2020,   42%
Raport z audytu kadr UM Ostrołęka

W zakresie skuteczności systemu kontroli zarządczej w obszarze kadr stwierdzono znaczące uchybienia. W kwestii przyznawania nagród ustalenia świadczyć mogą o niegospodarności w zakresie wydatkowania środków publicznych oraz faworyzowania niektórych pracowników urzędu. Ujawniono też zjawisko przeplatania zatrudniania osób na stanowiska pomocy administracyjnej oraz zlecania podobnych prac tym samym osobom na drodze umów cywilnoprawnych.

Wątpliwości budzą też kwoty nagród. Przykładowo, wiceprezydent Grzegorz Płocha, skarbnik Ewa Waszkiewicz-Sznyter i sekretarz Mariusz Prusaczyk tylko w trakcie jednej puli nagród w maju 2018 roku otrzymali 18.000 zł nagród, podczas gdy w tej samej puli cały Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (14 osób) otrzymał 18.200 zł nagród. Podobna sytuacja miała miejsce w maju 2017 roku, grudniu 2017 roku i listopadzie 2018 roku.

W maju 2017 r. wypłacono 323.100,00 zł nagród, w grudniu 2017 r. - 350.105,00 zł, w maju 2018 r.  - 326.150,00 zł, natomiast w listopadzie - 312.700,00 zł. Zdaniem audytorów ta forma nagradzania budzi wątpliwości, gdyż nagrody powinny być wypłacane za szczególne osiągnięcia w pracy. Powinny mieć więc charakter indywidualny.

Ale to nie koniec. Były też nagrody przyznawane doraźnie. Kolejny raz najczęściej w kontekście najwyższych nagród przewijają się te same nazwiska - wiceprezydent, skarbnik, sekretarz, czy też dyrektor Wydziału Oświaty. W okresie objętym audytem (23 miesiące) wiceprezydent Grzegorz Płocha otrzymał 96 tys. zł nagród, sekretarz Mariusz Prusaczyk - 68 tys. zł, skarbnik Ewa Waszkiewicz-Sznyter - 60 tys. zł, a dyrektorzy wydziałów (bez zastępców dyrektorów) - 310 tys. zł.

Dodatkowo, 14 listopada 2018 r. wiceprezydent Płocha otrzymał 33.150,00 zł nagrody z tytułu zakończenia wieloletniej pracy w Urzędzie Miasta, sekretarz Mariusz Prusaczyk w tym samym dniu otrzymał 7.000 zł nagrody. Pozostali urzędnicy nie zostali nagrodzeni z tego tytułu.

W audycie wykazano również,że dodatki do pensji dla dyrektorów Wydziału Inwestycji Miejskich mogły być przyznawane za obszary de facto wchodzące w skład obowiązków na stanowiskach pracy. Audytorzy stwierdzili też, że brak metodyki przeprowadzania rekrutacji na stanowiska w Urzędzie Miasta stanowił możliwość wystąpienia konfliktu interesów oraz zjawiska nepotyzmu. Audytorzy stwierdzili też uchybienia w formułowaniu zakresu wymagań kwalifikacyjnych na poszczególne stanowiska.

Mało tego, zidentyfikowano 9 przypadków zawierania umów zleceń z byłymi (na dzień zawarcia umowy cywilnoprawnej) lub przyszłymi pracownikami Urzędu Miasta.

W podsumowaniu czytamy, że wiele obszarów z zakresu audytu kadr w Urzędzie Miasta Ostrołęki zostało ocenionych na średnim poziomie zgodności tylko dlatego, że nie stwierdzono przypadków ewidentnego naruszania prawa. Nie zmienia to faktu, że stwierdzono bardzo wiele elementów wymagających poprawy. Luki krytyczne i brak spełniania wymagań stwierdzono w prawidłowości przyznawania nagród oraz premii pracownikom. Z kolei brak nieprawidłowości cec***e prowadzenie teczek aktowych pracowników.

https://www.eostroleka.pl/audyt-w-urzedzie-miasta-mamy-raport-wnioski-sa-szokujace,art70449.html
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:14 28-01-2020,   68%
@~nam się należy Czy audyt wykazał konieczność oszczędności w oświacie? Czy wdrożono te zalecenia?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:15 28-01-2020,   43%
To reforma oświaty spowodowała taki bałagan w całej Polsce.

https://www.rp.pl/Edukacja-i-wychowanie/311129974-Reforma-edukacji-rodzice-szykuja-precedensowy-pozew-przeciw-panstwu.html
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:16 28-01-2020,   35%
https://www.prawo.pl/oswiata/pozew-zbiorowy-o-koszty-reformy-edukacji,418715.html
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:29 28-01-2020,   44%
@~nam się należy Pięknie!!!!!TO JEST WŁAŚNIE TEMAT!!!!!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:23 28-01-2020,   27%
@~nam się należy super i  50 000 PLN poszło
i tak każdy taki
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:43 28-01-2020,   70%
Mam nadzieje ze towarzysz zapłaci za grzech nienawiści do ludzi,za grzech żądzy władzy,za insynuacje i ustawiane spektakle z udziałem MO,które mialy na celu upodlenie ludzi i bezpodstawne oskarżanie,za mamipulacje, za żądzę zemsty,za to,ze jest złym czlowiekiem!Mam nadzieje,ze ta jego pomylkowa prezydentura niebawem sie skonczy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:38 28-01-2020,   39%
A czy były to kłamstwa czy pomówienia, gdyż o żadnych sprawach sądowych nie słychać?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:39 28-01-2020,   29%
Oj katolicy, katolicy jak wy możecie komunię świętą przyjmować w kościele?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:09 28-01-2020,   66%
A ty możesz przyjmować komunię świętą popierając wpis prezydenta, który próbuje zamknąć usta mediom?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:29 28-01-2020,   15%
No właśnie ,czy Kotowskiego rozliczono???
NIE ZAGŁOSOWALIŚMY NA. TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI!!
ALE NIE ROZLICZONO ZA WYDANIE NA NAGRODY I ITP. OBYWATELSKICH PIENIĘDZY.
ZATRUDNIENIE W ENERGA, KOLEJKI DO GABINETU DR OŚWIATY!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:50 28-01-2020,   65%
popieram twoja wypowiedz i równiez licze na rychłe rozwiazanie tej prezydentury
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:18 28-01-2020,   63%
Czy Kotowski ma postawione jakieś zarzuty?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:30 29-01-2020,   67%
Kotowski ani nikt z poprzedniej ekipy nie miał. Ten "przywilej" jest dla obecnych władz.
Poprzednicy przez 12 lat czyści, bez zarzutów a tu mija rok i już wyrok, dziwne sprawy z przetargami wygrywanymi przez pełnomocnika itd
odpowiedz   •   oceń :  
~Ktoś, 08:35 29-01-2020,   67%
@~nam się należy To to jeszcze nic, jak byś teraz zrobił Audyt po roku rządzenia Towarzysza Kulikova,  
to dopiero byś się zdziwił, jakie kwoty co niektórzy zgarniają.
Wystarczy zerknąć  w Oświadczenia majątkowe jak im kredyty topnieją.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:37 29-01-2020,   67%
Andrzejku nie przejmuj się wiarą innych, zadbaj o swoją.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:56 29-01-2020,   40%
@~Ktoś A w nieistniejącej elektrowni nie zgarniają?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:19 29-01-2020,   75%
Nieistniejącej? Elektrownia jest w budowie, idź zobacz niedowiarku.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:57 29-01-2020,   25%
Kiedy została otwarta? I skąd mają finansowanie?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 04:38 30-01-2020,   100%
Budowa elektrowni została rozpoczęta, niedowiarku. Bez finansowania już by ją przerwano.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:15 28-01-2020,   71%
w Ostrołęce będzie się wiele działo w najbliższym czasie, oj będzie się działo Panie Łukaszu :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:51 28-01-2020,   63%
Pakuj sie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:33 28-01-2020,   25%
NIE STRASZ NIE STRASZ, BO SIĘ.....


U FORTUNY TO SNADNE, ZE KTO STOI UPADNIE
odpowiedz   •   oceń :  
~ha ha, 07:16 28-01-2020,   76%
Już nawet Wojtuś opowiada, że nie jest w koalicji z Łukaszem
odpowiedz   •   oceń :  
~www, 07:19 28-01-2020,   81%
w koalicji prezydenckiej zostanie sam Stasiek i Kaszana
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:10 28-01-2020,   42%
@~www Może o staram basenie słowo??
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:56 28-01-2020,   62%
Co przez rok działo się ze starym basenem?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:58 28-01-2020,   25%
A co miało się dziać jak sprawa w sądzie?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:07 29-01-2020,   88%
Sprawa w sądzie nie przeszkadza w zajęciu się starą pływalnią.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:58 29-01-2020,   17%
Przeszkadza, gdyż na czas procesu raczej nie można nic tam robić, aby nie zacierać dowodów.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:03 29-01-2020,   80%
To oni rok nic nie robią tylko dlatego, żeby nie zacierać dowodów? Przecież można zebrać dowody do procesu i wchodzić z pracami na stary basen.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:25 29-01-2020,   20%
Jak przepadną dowody to nie będzie sprawy jak w innych sprawach.

np. Dowód w sprawie wypadku Szydło uszkodzony, śledztwa nie będzie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:28 28-01-2020,   82%
Ilu redaktorów jeszcze do niedawna latających dla MO pracuje obecnie w ratuszu lub spółkach miejskich? Ja naliczyłem 5....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:17 28-01-2020,   72%
Policz jeszcze ile kasy za ogłoszenia ratusza zainkasował zaprzyjaźniony portal
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:58 28-01-2020,   39%
A to was boli, że to nie wy zainkasowaliście?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:32 28-01-2020,   72%
Jak może być portal obiektywny skoro jest na pasku ratusza?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:29 28-01-2020,   79%
Zajmi się pan tym co umiesz i całe życie robiłeś. Obiektywnie sprawowanie urzędu nie dla pana.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ci z moja ostroleka, 07:34 28-01-2020,   75%
A moze warto przedstawic tabelke ile za nowego prezydenta kasy dostaje moja istroleka? A moze ktos z tego portalu nudnego do pracy w miescie byl przyjety? Zapytajcie o to i napiszcie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:14 29-01-2020,   0%
@~Ci z moja ostroleka Sami sobie te komentarze piszecie?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:39 28-01-2020,   81%
Dobry artykuł, z uśmiechem na twarzy go czytałem :) Podsumowując, bawiąc się w politykę trzeba mieć nerwy ze stali a nie płakać i odgrażać się jak pięciolatek, który nie dostał cukierka :P
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:44 28-01-2020,   33%
Brawo Panie Prezydencie za odwagę i rozbijanie tych chorych układów!
Skończyło się nic nie robienie i boli :)
To eostroleka miała jakieś dodatkowe umowy za PiSu? Czyżby jakieś powiązania? Chore tematy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:54 28-01-2020,   79%
Czy MArkowi T wygasło jużpełnomocnictwo wydane przez Kulika? Przecież ten gość ma wyrok za oszustwa?
A szwagier MArka T zatrudniony w wydziale inwestycji i dróg też miał pełnomocnictwo Kulika
Czy Kulik zatrudniając go w urzędzie wygasił mu pełnomocnictwo?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:58 28-01-2020,   77%
a co robi Ewelinka w MZK?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:59 28-01-2020,   82%
Ewelinka dostała prace bez układów i zawdzięcza ją tylko swoim "kompetencjom"
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:18 28-01-2020,   81%
Sprawdź ile płatnych  przez ratusz ogłoszeń jest na MO
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:46 28-01-2020,   80%
Zgadzam się ot taka kość rzucona efekty widać
odpowiedz   •   oceń :  
~Malarz, 09:00 28-01-2020,   78%
Gabinet przygotowany dla p. Eweliny w MZK powala i nie gorszy od prezesa
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:12 28-01-2020,   36%
Było koryto i nima..jak żyć
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:26 28-01-2020,   82%
W domu nie gotuje i nie sprząta a w pracy zarzadza prezesem i sekretarka- dobra zmiana ahhahaha tera ztakich ludzi sie zatrudnia w KONKURSIE !!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:58 28-01-2020,   67%
@~Malarz Już raz jedna pani miała gabinet
odpowiedz   •   oceń :  
~Szminka, 13:24 28-01-2020,   85%
Ewelinka jest teraz dyrektorem "bez teki"
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:50 28-01-2020,   29%
Ja osobiście nie wierzyłem, że kiedyś może trafi się prezydent, który nie będzie nosił reklamowek z kasą.
A teraz specjaliści w olszewoborkach i elektrowni siedzą, więc jak ma być dobrze?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:59 28-01-2020,   71%
Prezydent może nosić legalne reklamówki pieniędzy, oraz może pracować w elektrowni. Jak ma być dobrze w mieście, jeśli doświadczeni specjaliści odeszli, a świeżaki nie mogą go ogarnąć i się miotają?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:59 28-01-2020,   41%
A którzy to doświadczeni i którzy to specjaliści od energetyki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:38 28-01-2020,   75%
Czy w elektrowni pracują sami specjaliści od energetyki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:17 28-01-2020,   45%
Od katechezy?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:20 28-01-2020,   90%
ewedlinka już w elektrowni?
trzeba prądu na wekować.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:43 28-01-2020,   80%
Od katechezy, oraz wicemarszałek województwa i wieloletni prezydent ponad 50 tysięcznego miasta.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:37 28-01-2020,   34%
A co to ma wspólnego z prądem lub spółką skarbu państwa?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:48 28-01-2020,   69%
Czy w elektrowni pracują tylko ci, co mają coś wspólnego z prądem lub spółkami skarbu państwa? Weź się za robotę w ratuszu i nie oglądaj się na elektrownię.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:59 29-01-2020,   40%
A czy katechezy nauczają ci, co mają coś wspólnego z prądem lub spółkami skarbu państwa?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:24 29-01-2020,   100%
W czym problem się przekwalifikować? Wy tam w ratuszu macie problemy z elektrownią. Boli, co?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:51 28-01-2020,   80%
A teraz miasto zleca publikacje MO związanej z Maciejem K. HEY??????????
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:20 28-01-2020,   83%
Jest tego naprawdę dużo. Wszak i pomoc w kampanii była duża. Jan Kowalski do dziś tuszuje smrody prezedenta
odpowiedz   •   oceń :  
~Obserwator, 07:51 28-01-2020,   77%
Kto mieczem wojuje od miecza ginę p Kulik, miło tak czytać o sobie w samych superlatywach?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:55 28-01-2020,   27%
Chciałabym, aby Pan Prezydent miał siłę wytrwać. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i cieszę się że w końcu ktoś taki jak Pan czuwa nad tym miastem. Źle Pan zrobił, że nie wywalił Pan tych wszystkich karierowiczów. Trzeba było zrobić jak władza 12 lat temu
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:27 28-01-2020,   73%
Oj trzeba było! Wtedy nikt by się nie dowiedział o kaszanie i patologiach w UM.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:41 28-01-2020,   100%
Hahahaha,Łukasz,Natalka ,to wy ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:57 28-01-2020,   75%
u kulika zmalały ręce względem tułowia,
albo tułów urósł a rączki nie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:10 28-01-2020,   10%
A u ciebie zanik móżczka i kory mózgowej wzledem wodogłowia....
odpowiedz   •   oceń :  
~dr. Joint, 07:57 28-01-2020,   84%
Jak widać po tabelce która sam opublikował PRONet się wzbogaca .... praca dla swoich, nie licząc redaktorów sportowych i fotografów którzy już na etacie w urzędzie. Najlepiej nic nie mówić a tylko i wyłącznie chwalić ... tego zapewne by chciał ... hahaha

Na marginesie Ile wazy prezydent? O dopięciu koszuli PPD broda może tylko pomarzyć, ewentualnie kupić ze 4 rozmiary większa na obwód szyi
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:01 28-01-2020,   73%
Super robotę robicie! Tak trzymac
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:02 28-01-2020,   72%
Panie Prezydencie, jak wygląda Pana koalicja?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:36 28-01-2020,   71%
Dobre pytanie. Okaze sie w czwartek podczas sesji
odpowiedz   •   oceń :  
~Karma, 08:22 28-01-2020,   82%
Co Towarzyszu Kulikov suszy, czy to taka ucieczka by nie zauważono zdenerwowania.
Pali się przy dupeńce. Takie życie, jak widać karma wraca.
Jak się grilowało innych za pomocą Milicji Obywatelskiej, to dobrze, a jak Ciebie grilują to "zemsta mediów".
Na co zapracowałeś to masz.
A tak na marginesie mino otyłości to cienki bolek z Ciebie Towarzyszu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Karma, 08:23 28-01-2020,   82%
Co Towarzyszu Kulikov suszy, czy to taka ucieczka by nie zauważono zdenerwowania.
Pali się przy dupeńce. Takie życie, jak widać karma wraca.
Jak się grillowało innych za pomocą Milicji Obywatelskiej, to dobrze, a jak Ciebie grillują to "zemsta mediów".
Na co zapracowałeś to masz.
A tak na marginesie, mino otyłości to cienki bolek z Ciebie Towarzyszu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gosc, 08:26 28-01-2020,   32%
PiS to taki agent Tomek wiec szuka nawet w czasie seksu haków na Prezydenta Kulika
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:21 28-01-2020,   67%
@~Gosc Tomek ti jeszcze gość
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:28 28-01-2020,   29%
Przestańcie grillować człowieka. To już zaczyna byc niesmaczne, przywoływanie każdego zdania tylko po to by ośmieszyć lub umniejszyc  rolę. Miałkie to pany redaktory .  Gdzie elementarny szacunek?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:32 28-01-2020,   80%
Kulik też nie ma szacunku dla ludzi
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:32 28-01-2020,   80%
Czas najżywszy aby ten cienki Bolek zrobił rachunek sumienia. W życiu chamstwem, pogarda i butą daleko się nie zajedzie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Karma, 08:37 28-01-2020,   77%
Ten człowiek nie ma szacunku dla nikogo, to dlaczego Towarzyszu wymagasz szacunku dla niego.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:51 28-01-2020,   25%
@~Karma Brawo Panie Prezydencie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:01 28-01-2020,   63%
Brawo, brawo a Ostrołęka tonie, nie Wyszków.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:23 28-01-2020,   72%
Nie przeszkadzało Ci jak MO grilowało Kotowskiego, Plochę i innych?
Gdzie wtedy byłeś obrońców uciśnionych
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:23 28-01-2020,   72%
Nie przeszkadzało Ci jak MO grilowało Kotowskiego, Plochę i innych?
Gdzie wtedy byłeś obrońców uciśnionych
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:00 28-01-2020,   40%
A czy były to kłamstwa czy pomówieni, gdyż o żadnych sprawach sądowych nie słychać?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:00 28-01-2020,   100%
Nie warto za domalowywanie radnym rogów iść do sądu.
odpowiedz   •   oceń :  
~JJ, 08:30 28-01-2020,   79%
krótko i na temat KARMA WRACA!!! Panie Kulik, fajnie było się pośmiać z artykułów w tubie propagandowej, zapewne jej współpracownicy dlatego szybko znaleźli pracę po wyborach. Teraz dupka boli to i ulało się frustracji.
odpowiedz   •   oceń :  
~Xxx, 08:33 28-01-2020,   77%
Ewidentnie sobie nie radzi na tym stanowisku
odpowiedz   •   oceń :  
~dr. Joint, 08:50 28-01-2020,   82%
Czyli co Liliputy cisną Guliwera?

Ha hah hahahah
odpowiedz   •   oceń :  
~dr. Joint, 08:54 28-01-2020,   82%
Ciekaw jestem atmosfery w Urzędzie, na korytarzu pewnie powaga w obecności Prezydenta, ale za zamkniętymi drzwiami ....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:26 28-01-2020,   91%
@~dr. Joint było strasznie dużo zwolnień
i dalej są
dużo ludzi nowych
strasznie dużo
nikt nie wie skąd się biorą
ale wiadomo że donoszą
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:54 28-01-2020,   34%
jak to skad z konkursu buahahahhahahhahahah
odpowiedz   •   oceń :  
~Post, 08:56 28-01-2020,   40%
Robicie rzeczywiście dobrą robotę dziennikarską, Podajecie fakty, sprawdzacie informacje, ale w tym wpisie też widać pewną „frustrację” i w pewien sposób myślenie odwetowe. Na tym już tracicie. Nie dajcie się sprowadzić do takiego poziomu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:19 28-01-2020,   75%
@~Post W tym artykule jest poinformowanie mieszkańców o frustracji prezydenta. Jaki to odwet przedstawić fakty? Straciliby, gdyby siedzieli cicho. Są od informowania, więc to robią. Czekam na podobne działania mediów.
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 08:57 28-01-2020,   82%
No niestety nie udało się załatwić po cichu i zamieść pod dywan tak jak z SP6. Proponuje portalowi eostroleka zainteresować się jakie JUŻ zostały podjęte decyzje w tej placówce przez organ prowadzący i jakie są plany....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:07 28-01-2020,   79%
@~Prawda O co chodzi z tymi planami dotyczącymi SP 6
odpowiedz   •   oceń :  
~eo, działaj w tej sprawie, 10:21 28-01-2020,   67%
@~Prawda Czy to jednak nie plotka o zmianach w oświacie?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:44 28-01-2020,   72%
Podobno połączyli klasy z dnia na dzień.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:57 28-01-2020,   69%
Które klasy?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:20 28-01-2020,   15%
Podobno Kopernik była  kobietą
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:59 28-01-2020,   75%
No to teraz bez radnych BMO Kulik nic nie zrobi. Ale tak to jest jak sie nie szanuje innych.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:03 28-01-2020,   63%
w następnych artykułach napisać proszę o zakończeniu sprawy z rosak, dorobińsi (niedo rzecznik wg moja ostroleka), piątkowski ock, panowie z opk, wszyscy zwolnieni dyscyplinarnie wg mojej pamięci
- czekam niecierpliwie mieszkaniec
odpowiedz   •   oceń :  
~Ktoś, 09:20 28-01-2020,   68%
Chrostowski - wygrana,
Piątkowski - wygrana,
Dorobiński - ugoda,
na temat reszty nie posiadam wiedzy.
odpowiedz   •   oceń :  
~dr. Joint, 09:42 28-01-2020,   76%
@~Ktoś Pozazdrościć takiego zaplecza radców prawnych i obsługi ...

A to wszystko za NASZE pieniądze ... do wyborów można powiedzieć daleko, a smród już się unosi
odpowiedz   •   oceń :  
~Ktoś, 09:59 28-01-2020,   56%
@~dr. Joint Chrostowski - wygrana Chrostowskiego,
Piątkowski - wygrana Piątkowskiego,
Dorobiński - ugoda,
W ramach uzupełnienia by dobrze zrozumieć.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:00 29-01-2020,   34%
@~Ktoś A gdzie te wyroki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:30 29-01-2020,   100%
Teraz okazuje się, że sąd... stwierdził nieważność odwołania prezesa Chrostowskiego.

- Sąd Okręgowy w Białymstoku VII Wydział Gospodarczy w sprawie VII GC 379/18 z powództwa Ryszarda Ch. w dniu 26 lipca 2019 r. wydał wyrok, w którym ustalił nieważność uchwały nr 67/III/2018 Rady Nadzorczej  Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Ostrołęce z dnia 4 grudnia 2018 r. Orzeczenie nie jest prawomocne, wpłynęły wnioski o uzasadnienie wyroku - poinformowała nas Marzena Wojtach, Kierownik Biura Obsługi Interesanta Sądu Okręgowego w Białymstoku.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:37 28-01-2020,   77%
Eostroleka Kocham ten portal!Precyzyjne,rzetelne i sprawdzone info tylko tu!Redaktor,który pisal ten artykuł-perfecto! Kulik off
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 09:41 28-01-2020,   69%
Dzień dobry! Witam państwa serdecznie w nowym, pięknie zapowiadającym się dniu!

Cyt. "Przyda się Panu [prezydentowi] odrobina spokoju (...) Polecamy głęboki wdech i to co na zdjęciu - szklaneczkę zimnej wody".

Na miejscu Pana prezydenta "podziękowałbym serdecznie" redakcji eostroleka, za takie "dobre" rady...
Ja, na frasunek i problema wszelakie, a i owszem - głęboki wdech i szklaneczkę..., ale na miły Bóg! - nie wody... nie wody!
A następnie głęboki wydech i ogórek kwaszony lub (zamiennie) marynowany śledzik. Po chwili miłe ciepełko w trzewiach, błogie ukojenie i stres mija, jakby nożem uciął...  Polecam tę metodę nie tylko Panu prezydentowi...

Pozdrawiam...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:02 28-01-2020,   77%
@~Anna - Kurpiowska Panna Dawaj dawaj
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:16 29-01-2020,   34%
@~Anna - Kurpiowska Panna Anka Grafomanka z d. Kaszanka
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 14:51 29-01-2020,   100%
Dzień dobry!

Anka Grafomanka z domu Kaszanka, to moja siostra bliźniaczka...

Pozdrawiam...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:44 28-01-2020,   34%
To nie dziennikarstwo. To hejt. A sympatycy się bawią. Piana tryska z pys..a. A w niedzielę  spotkamy ich na mszy. Skupionych rozmodlonych....i pędem do komputera ujadać. Strach kim oni są.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:49 28-01-2020,   70%
Od pekińczyka to się proszę odczepić. To było porządne chłopsko.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:04 28-01-2020,   29%
Ujadać ..jeszcze,jeszcze
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:37 28-01-2020,   36%
To już nawet nie hejt a dno,
odpowiedz   •   oceń :  
~Hihihihi, 10:51 28-01-2020,   75%
Zgadzam się T. Kulikov to dno, ja widziałem gorsze hejty na Milicji Obywatelskiej, wtedy było OK bo dotyczyło innych.
odpowiedz   •   oceń :  
~gosc, 09:50 28-01-2020,   82%
Dawno tak sie nie smialam jak po odczytaniu wystapienia na Facebooku, jeszcze nie zapomnialam jak vczytalam na "przyjaznym" portalu MO o szkalowaniu niewinnych ludzi.  na innych moge ale na mnie .....wara, czyzby to tak rozumiec?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:57 28-01-2020,   73%
na jednej z komisji odpowiadając na pytania włodarz stwierdzał że ma opinie prawne, teraz moze was rozliczyć albo nie rozliczyć w zależności jak mocne owe są
odpowiedz   •   oceń :  
~Dzon, 10:01 28-01-2020,   42%
Każdy ryj ciągnie do korytka - tak wynika z natury!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:15 28-01-2020,   79%
@~Dzon Ale są jakieś granice, patrząc na zdjęcia to już gruba przesada
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:42 28-01-2020,   65%
BRAWO eOstrołęka !!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:34 28-01-2020,   37%
Przeczytaj artykuł wyżej,jak koledzy wcześniej gospodarzyli
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:48 28-01-2020,   70%
Konkretnie i bez manipulacji faktami . Konkurencyjny portal powinien brac z was przyklad .
Kultura - gdy dzieje sie tragedia potraficie zablokowac komentarze i za to WIELKI SZACUN
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:56 28-01-2020,   63%
Rzeczywiście to jest obecnie jedyny portal z rzetelną informacją.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:04 28-01-2020,   47%
Dolicz jeszcze tvp
odpowiedz   •   oceń :  
~Lepszy Gość, 11:00 28-01-2020,   66%
.Szczerze? Nauczycieli niewiele cała ta sprawa obchodzi. Problem mają uczniowie, rodzice i dyrektorzy ;-)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:29 28-01-2020,   74%
Ciekawe czy ta tabela uwzględnia koszty eksperta z MO za 8tyś
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:05 28-01-2020,   70%
Niech poda ile MO dostała kasy za ogłoszenia ratusza.
odpowiedz   •   oceń :  
~Fakty nie ściemy, 15:43 28-01-2020,   75%
Jest podane, firma PROnet to jest MO
odpowiedz   •   oceń :  
~łoś, 11:30 28-01-2020,   28%
Jakie tam z Was media..... Takie jak TVP.  Nie macie pojecia co to dziennikarstwo, dlatego też jak zwykle - wszedłem na chwile i juz spadam, nie ma sensu nic czytać bo jak zwykle tyle tu prawdy ile w tym co serwuje Ziobro, Morawiecki czy Pupa
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:00 28-01-2020,   64%
@~łoś Wracaj do swojej TVNowskiej bańki rzeczywistości jak cię prawda w oczy kole
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 12:01 28-01-2020,   71%
@~łoś Dzień dobry!

Najmilsi!

Popieram łosia. Widzę tutaj jeno krytykę Pana prezydenta, a nie widzę pochwał jego dobrych pociągnięć. Jakoś nikt nie pisze o dobrodziejstwie Klera, dla nas, dla naszych dzieci, wnuków i całego miasta.
Przecież nawet największy sceptyk nie zaprzeczy, że ponadczasowy Kler, zmył z nas nieszczęsne  odium  miasta  ciemnogrodu, wszeteczeństwa, zacofania i kołtuństwa, zmieniając nas w ludzi postępowych, nowoczesnych oczytanych i liberalnych. Innymi słowy: z ludzi tępych, zaściankowych, za przyczyną Klera, awansowaliśmy na ludzi światłych, wykształconych z wielkich miast...

A pan Kaszana i absolutnie nie do przecenienia jego rola w przebudowie infrastruktury miejskiej, oraz, (co niezwykle ważne), w promocji naszego miasta na terenie całej Kurpiowszczyzny? To co? To pikuś, niegodny uwagi?  (Postulowałam i nadal postuluję: za dobrodziejstwo Klera, zdjąć z cokołu popiersie gen. Bema a na jego miejsce wstawić popiersie prezydenta Kulika... Za dobrodziejstwo  poprawy infrastruktury miejskiej  i szeroko rozumianą promocję Ostrołęki, nowo powstałe rondo oraz trakt Ostrołęka - Stacja, nazwać imieniem pana Kaszany...

Pozdrawiam...

Olaboga! Już południe. Zawalam robotę. Przysiadam fałdów i nadrabiam zaległości... Pa... Będę później...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:32 28-01-2020,   77%
Kulik karma wraca!Dobrze ci tak!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:52 28-01-2020,   77%
popieram, trzymamy kciuki za wiecej wtop, a z taka kultura a raczej jej brakiem, z obłuda, kłamstwem i intrygami troche tego będziemy mieli.... eostroleka jestescie super, wstaje rano robie kawe i WAS czytam - humor mam na cały dzień zapewniony wyśmienity
odpowiedz   •   oceń :  
~gosc, 11:53 28-01-2020,   83%
Przyslowia madroscia narodow "Kto jaka bronia wojuje od takiej ginie"
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:07 28-01-2020,   77%
Ciekawe której szkoły dyrektor?
odpowiedz   •   oceń :  
~POZDRAWIAM WALDEK, 12:30 28-01-2020,   75%
EL PREZIDENTO CHYBA NIE TRZYMA CIŚNIENIA, PRZYDA SIĘ STOPERAN
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:37 28-01-2020,   47%
Grzesiek to ty
odpowiedz   •   oceń :  
~Darek, 13:02 28-01-2020,   46%
Każdy człowiek w swoim życiu powinien mieć jakąś swoją pasję. Czy to co tu robicie to jest Wasza pasja, przyjemność czy może  obowiązek? Co sprawia, że Jesteście tak bardzo zaangażowani w to co Robicie? Ja myślę, że Chcecie po prostu zmieniać świat na lepszy za pomocą takiej formy przekazu. To piękne i szlachetne zarazem co czynicie. Możecie być z siebie dumni. Zawsze warto być człowiekiem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gosc, 13:09 28-01-2020,   79%
To się dzieje?, było do przewidzenia, zemsta za niewinnych ludzi zwolnionych,  nie patrząc na kompetencje człowieka, czas juz aby go rozliczyć, dobrze mu, tak trzymać eostroleka.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:16 28-01-2020,   84%
@~Gosc Marek T, skazany za oszustwa, były pełnomocnik prezydenta nie zdążył w przedłużonym o dwa miesiące wybudować 170 metrów ulicy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:52 28-01-2020,   10%
@~Gosc Którzy to tacy kompetentni? W czarnych skodach?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:20 28-01-2020,   75%
Rok zabrakło tych, co są teraz w czarnych skodach i miasto nieogarnięte.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:18 29-01-2020,   0%
Kiedy było ogarnięte?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:49 29-01-2020,   100%
Lepiej było ogarnięte przy poprzedniej ekipie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gisc, 13:15 28-01-2020,   74%
Kulik nie ma szacunku do ludzi wcale, z nikim sie nie liczy, to niech sie za niego biorą, brak serca dla dka fak podlego czlowieka
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:18 28-01-2020,   80%
@~Gisc Jestem za ogolnoostrołęckim oczyszczenie z kaszany
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:19 28-01-2020,   30%
Już nie róbcie z siebie męczenników. Dobrze się zarabiało przez lata przy Kotowskim co? Teraz oderwano od koryta i bek?
Po co kłamać. Piszecie swoje sensacje. Problem jest taki, że pod każdym waszym artykułem jest gówno i rzygowiny, a rzeczowe komentarze to wyjątki. Istotne by ulżyć sobie na prezydentach i ich rodzinie. Bando zakompleksionych szaraczków.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:23 28-01-2020,   77%
Rzeczowy komentarz: prezydent wpuścił do urzędu Miasta marka T Skazanego za oszustwa
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 13:26 28-01-2020,   75%
A nie widzisz cwaniaczku, że "Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii", na dole strony? Jeżeli pan prezio jest urażony komentarzem to niech ściga z 212 kk a nie pluje w internecie jak rasowy napinacz. Pisząc takie dyrdymały, stawia się na równi z tymi hejterami. A jeżeli portal kłamie to to samo, artykuł ma już podany.
odpowiedz   •   oceń :  
~Hihihihi, 13:31 28-01-2020,   40%
Ale Kaszana z tym komentowaniem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:31 28-01-2020,   31%
@~M Mam nadzieje, że w końcu to zrobi. Ile można znosić takie zbydlęcenie. Co to znaczy, że nie ponosi? Wystarczy, że toleruje i jak widać dobrze się przy tym bawi.
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 13:34 28-01-2020,   81%
To znaczy, że komentarz należy do osoby, która go napisała, jest wolność słowa. Ja się cieszę że nie ma tu cenzury jak na jednym z portali gdzie zablokowane jest niezwykle obraźliwe słowo "klekot". W dzisiejszych czasach nie ma żadnego problemu ze złożeniem zawiadomienia i odnalezieniem hejtera przez policję a ten płacze w internecie jak dziecko. Nie dorósł do swojej funkcji czy co?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:41 28-01-2020,   44%
@~M Wolność słowa. Dobre. Dodaj tylko, że nie dotyczy Łuby, Mierzejewskiego, Płoskiego i Frydryka :)
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 13:43 28-01-2020,   73%
Jakoś napisałeś kilka nazwisk i co? I ci "system" nic nie blokował? A ja jakbym chciał napisać prawdę na innym portalu, na przykład taki komentarz .... Klekot zataił prawdę w oświadczeniu majątkowym ..... , to czemu nie mogę?
odpowiedz   •   oceń :  
~Barbara, 13:48 28-01-2020,   39%
@~M Mimo wielu zastrzeżeń do pan K to ten pan ma nazwisko i należy go  używać a te żarciki zostawić gdy grono dobrych znajomych będzie chciała słuchać.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:48 28-01-2020,   28%
@~M Nie możesz bo tamtejszy admin nie toleruje chamstwa na swoim portalu. A akurat słowo klekot w waszych obrzydliwych komentarzach to chyba najmniejszy problem, wiec nie odwracaj kota ogonem.
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 13:54 28-01-2020,   80%
Rzeczywiście, słowo "klekot" jest mega chamskie xddd
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:58 28-01-2020,   38%
@~M Dla tępego bałwana i prostaka wyśmiewanie nazwiska czy postury jest sprawą zupełnie naturalną. Nie musisz szukać usprawiedliwienia .
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 13:59 28-01-2020,   89%
a słowo "rumiany" też jest tam zablokowane?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:14 28-01-2020,   27%
@~M A znasz jakiegoś Rumianowskiego czy Rumianowicza? Ja akurat nie, więc mnie to nie razi.
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 14:18 28-01-2020,   80%
a jakiegoś Klekota czy Klekotowicza też nie znam, mnie nie razi, a ograniczana jest wolność słowa
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:20 28-01-2020,   27%
@~M Jasne. I tak sobie tłumacz :)))
odpowiedz   •   oceń :  
~Nartib, 15:46 28-01-2020,   53%
Nie toleruje chamstwa? Co ty piszesz, płatny trollu!!! poczytaj sobie co jest tam wypisywane w komentarzach w artykułach po wypadkach i później się odzywaj
odpowiedz   •   oceń :  
~M, 16:58 28-01-2020,   84%
@~Nartib Co tu dyskutować, według tego "gościa" napisanie prawdy o zatajeniu prawdy jest chamstwem :D
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:21 28-01-2020,   66%
Referendum konieczne
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:19 29-01-2020,   0%
W elektrowni?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:54 29-01-2020,   100%
A co, w elektrowni  jest zamęt w oświacie?
odpowiedz   •   oceń :  
~kierowca, 13:30 28-01-2020,   40%
Do dwóch błaznów na K. Gdzie obiecana ESTAKADA na Fortach ???
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:52 28-01-2020,   82%
@~kierowca A gdzie Park dinozaurów pomysł klekota i pomysł aquaparku w starym szpitalu pomysł drugiej żony w trzeciej ciąży kuli... Kowej
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:33 28-01-2020,   80%
A to druga żona kulika?To tak samo jak Klekota,tez druga,tyke,ze ta konkubina.No widac,ze obaj panowie nie potrafią nawet zorganizowac sobie porządku na "wlasnym podwórku"...,nie potrafią dogadac sie z jedną kobietą...to juz wiele świadczy...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:17 28-01-2020,   26%
On ma 2 żonę. A poprzednicy oprócz żony mielibjeszcze przyjaciółki. W świetle lamp biurowych.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:25 28-01-2020,   69%
@~kierowca Gdzie wniosek o ESTAKADĘ na Fortach?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:07 28-01-2020,   75%
Mamy dwa portale gdzie można przeczytać niewygodne fakty.
Trzeci to bojówki dziennikarskie Ratusza pod dowództwem Jana Kowalskiego ciągnące kasę z ratusza za ogłoszenia. Co to słup ogłoszeniowy?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:01 28-01-2020,   77%
ha ha ha
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:43 28-01-2020,   77%
Prace też obiecywał i co ???, kaszana Panie prezydencie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:13 28-01-2020,   75%
Eostroleka góra. Bądźcie twardzi nie miekajcie. Jesteście najlepsi
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:39 28-01-2020,   84%
Na Majewskiego też kaszana.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:30 28-01-2020,   82%
A termin mija.
Koleżka nie zarobi tyle co chciał
odpowiedz   •   oceń :  
~OMG, 16:03 28-01-2020,   72%
Kto by pomyślał mieszkańcy wpadli z deszczu pod rynnę ...... Oby dało się to jeszcze odkręcić!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:11 28-01-2020,   81%
@~OMG Do rynsztoka
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:33 28-01-2020,   37%
Brawo panie prezydencie mieszkancy so za panem
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:21 28-01-2020,   83%
Jak się czuje Marian z finansów? Nadal trzyma ramie w ramie z Kulikiem?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:32 28-01-2020,   78%
Popieram Kulika
I  co z tego mam ?
Kiedy będzie powtórka KLERU
żem się spóźniła i kurna cekam i cekam
PLOSE BARDZO O FILM  "KLER"
Będe bardzo wdzięcna
albo zwolnić tego od filmów
bo raz puścił i ciszaaaa
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:50 28-01-2020,   16%
Jesteś we wsxystkim gościu spóżniony. Czasu straconego już nie wrócisz! Polecam "W poszukiwaniu straconego czasu".
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:31 28-01-2020,   75%
A co to druga część KLER ?
Kiedy w kinie ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:35 29-01-2020,   0%
W całej historii dot. zakazu emisji tego (i wcześniej 2 innych) filmu nie idzie o same filmy, ale o CENZURĘ QRVA. Zdecydowana większość nie godzi się na jakąkolwiek formę CENZURY i przypisywanie sobie (nie wiadomo na jakiej podstawie, chyba poprzez skreślenie spółgłoski j w nazwisku) prawa do decydowania co mieszkańcom Ostrołęki wolno zobaczyć, a co nie. I skończcie Ty i inni ciągłe wrzucanie hasła kler, bo odruch wymiotny u mnie (a i u innych zapewne) hasło to powoduje, ze względu na ilość powtórzeń w komentarzach, niezależnie jakiego problemu dotyczy artykuł.
odpowiedz   •   oceń :  
~zniesmaczona, 18:06 28-01-2020,   23%
Ludzie i wy jesteście chrześcijanami chodzicie do kościoła a gdzie przykazania    będziesz miłował  bliźniego swego jak siebie samego wstyd ostrołęczanie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:10 28-01-2020,   81%
@~zniesmaczona Kulika w tym temacie dokształć
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:36 28-01-2020,   91%
@~zniesmaczona Toć towarzysz to ateista ponoć,wiec czego wymagac od ludu?podobno to lewackie nasienie.Z satysfakcją oglądam jego klęskę, gdyż sam usilnie na nią zapracowal!Nie chce takiego prezydenta,bo jest gorszy od tych z pisu
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:17 29-01-2020,   80%
@~zniesmaczona A Ty myślisz, że chrześcijanie na film KLER by poszli ?
Ja myślę, że żaden by nie poszedł.
Bo by go taki film obrażał.
Więc apel do chrześcijan jest bez sensu.
odpowiedz   •   oceń :  
~ajm, 11:30 29-01-2020,   0%
Kolego kilkunastu chrześcijan w tym katolików rzymskich praktykujących (łącznie ze mną) spotkałem na projekcji tego miernego filmu w kimie w Łomży. W całej historii dot. zakazu emisji tego (i wcześniej 2 innych) filmu nie idzie o same filmy, ale o CENZURĘ QRVA. Zdecydowana większość nie godzi się na jakąkolwiek formę CENZURY i przypisywanie sobie (nie wiadomo na jakiej podstawie, chyba poprzez skreślenie spółgłoski j w nazwisku) prawa do decydowania co mieszkańcom Ostrołęki wolno zobaczyć, a co nie. I skończcie Ty i inni ciągłe wrzucanie hasła kler, bo odruch wymiotny u mnie (a i u innych zapewne) hasło to powoduje, ze względu na ilość powtórzeń w komentarzach.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:16 28-01-2020,   95%
Ja nie mogę, ale kadr
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:45 28-01-2020,   38%
Ministerstwo podało wykaz pożądanych zawodów(24) a tym samym wskazało kierunki kształcenia w technikach i szkołach branżowych. Samorząd może dostać zwiększoną subwencję na ucznia jak dostosuje kształcenie do potrzeb rynku pracy. Hejterzy mogą poczytać. Może przyjdzie refleksja. Czytać ze zrozumieniem! To sztuka! Ale spróbować można. Polecam.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:49 28-01-2020,   87%
Trzeba było panie prezydencie tak od razu, a nie pisać na Fejsie coś innego.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:08 28-01-2020,   90%
Jeszcze wody łyk...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:19 28-01-2020,   80%
Proszę o akcept eostroleki,  chciałbym pożyczyć zdjęcie w celu zmiany avataru w moim profilu na wykop pl .....
odpowiedz   •   oceń :  
~Ciepliniak, 19:22 28-01-2020,   86%
A dlaczego nikt nie zainteresuje sie co sie stalo z wygranym projektem w budżecie obywatelskim na 2020 rok
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:26 28-01-2020,   89%
Widać jak partnerki  klekota  i balerona  się  uaktywniły. Proszę  pań  partnerek.  Jak wasze  środowisko  uzywało  sobie  na innych  to miałyście  ubaw.  Jak teraz słusznie  obrywa  się  wam  to już foch.  Wytłumaczenie chłopakom  żeby  lepiej podali się  do dymisji.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:51 28-01-2020,   82%
Taka jedna to zamiast odebrać dzieciaka w przedszkolu to waliła w klawiaturę telefonu... Ludzie to widzą.. ;) oim zdaniem to dziecinada  i amatorszyzna co się dzieje obecnie....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:21 28-01-2020,   18%
Brawo p. prezydencie . Większość Ostrołęczan trzyma za pana kciuki.Powodzenia.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:38 28-01-2020,   80%
Ty i twoja stara lub twój  stary  to żadna większość  :))))
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:46 28-01-2020,   92%
Natalia nie kompromituj się, proszę.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:39 28-01-2020,   75%
LUDZIE   CAŁA OSTROŁĘKA
Bedzie drugi odcinek KLERU
Trzeba rezerwować miejsca w kinie.
Powoływać komitety kolejowe.
Ludzie co to bedzie co to bedzie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:47 28-01-2020,   80%
Ludzie prezydenty wungiel przywieźli i bilety  na klera. Bedo rozdawać przed biedronko. Klekot z Ewędlinko zatańczo  i zaśpiewajo.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:47 28-01-2020,   29%
Ten portal to szambo. Dlaczego? Pozwala na takie wpisy. Tak się rozkręcili że przechodzą samych siebie. Docinki, złośliwości., zawistne info, obrażanie kobiet,matek, urzędników,mieszkańców. Suweren wybrał jesienią 2019r.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:49 28-01-2020,   19%
Stań na czele tego komitetu jak partia każe!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:04 28-01-2020,   74%
Docinki, złośliwości., zawistne info, obrażanie kobiet,matek, urzędników,mieszkańców to pasuje ale do nowej wladzy
odpowiedz   •   oceń :  
~Kr, 21:23 28-01-2020,   86%
Portal nie odpowiada za komentarze, co możesz przeczytać na dole strony. Szambo to jest na MO pod tekstami o wypadkach.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:28 28-01-2020,   17%
@~Kr Czyli może się szambo wylać i nikt nie zareaguje. Gratulacje redakcjo.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:29 28-01-2020,   -
Kopiuj wklej.
odpowiedz   •   oceń :  
~Kr, 21:30 28-01-2020,   89%
Czyli tak samo jak na MO kiedy rodziny ofiar wypadków proszą o zablokowanie komentarzy. A zareagować może osoba która czuje się urażona i zgłosić to na policję. Wy nie potraficie samodzielnie myśleć?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:36 28-01-2020,   25%
@~Kr Senatowi zabiorą 100mln i część przekażą do MEN a MENsamorządom na oświatę. I będzie dobrze.
odpowiedz   •   oceń :  
~Payer, 22:32 28-01-2020,   50%
@~Kr Odpowiada jeżeli  nie sprawdził  wiarygodności  informacji
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:05 29-01-2020,   84%
@~Payer Czy te informacje o protestach młodzieży są niewiarygodne?
odpowiedz   •   oceń :  
~ajm, 11:32 29-01-2020,   0%
W całej historii dot. zakazu emisji tego (i wcześniej 2 innych) filmu nie idzie o same filmy, ale o CENZURĘ QRVA. Zdecydowana większość nie godzi się na jakąkolwiek formę CENZURY i przypisywanie sobie (nie wiadomo na jakiej podstawie, chyba poprzez skreślenie spółgłoski j w nazwisku) prawa do decydowania co mieszkańcom Ostrołęki wolno zobaczyć, a co nie. I skończcie Ty i inni ciągłe wrzucanie hasła kler, bo odruch wymiotny u mnie (a i u innych zapewne) hasło to powoduje, ze względu na ilość powtórzeń w komentarzach.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:55 28-01-2020,   90%
Wody się zachciało?
Na odwodnionego nie wygląda
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:42 28-01-2020,   94%
Spasł sie na cudzej krzywdzie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:43 28-01-2020,   17%
az serce boli jak sie was czyta. Jak tak narzekacie to idzcie do urzedu i porozmawiajcie. Karma wraca pamiętacie pisząc komnentarze i zawisłość niczym ludzie bez honoru . Do obu stron to kieruje. Opanujcie się. ....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 06:27 29-01-2020,   84%
Dokładnie wraca...ktoś nauczył ludzi hejtowac na forum... Tylko nie wziął pod uwagę że nastąpi zmiana na stołku prezydenckim...i teraz po nawazeniu piwa , trzeba spijac śmietankę...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:27 29-01-2020,   78%
Hindus przestań już z tą karmą.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:55 28-01-2020,   80%
kto bywał na porządnom siłkiem to wie, najpierw masa później rzeźba
odpowiedz   •   oceń :  
~Sfrustrowany, 00:27 29-01-2020,   84%
Hehe no proszę bardzo jak karma wraca .Jak portal MO atakował Pana prezydenta Kotowskiego to było dobrze? Hehe . Poczujcie się teraz jak ówczesny prezydent . Bardzo dobrze. Jednak sprawiedliwość na tym świecie nieraz jeszcze istnieje ;)  prezydentura to nie tylko obietnice.  Trzeba się brać do roboty. To w większości oddana służba miastu .A tutaj jak oglądam  nieraz seksie rady miasta i tłumaczenie p Kulika  i jedno odzywki  to jak bym słuchał zebrania w remizie  ( nie obrażając tamtejszej ludności)
Ja sugeruje zawrzeć sojusz opozycyjny  i doprowadzić do referendum . Najprostsze rozwiązanie. Ludzie nie tracić czasu tylko działać.  4 lata to dużo czasu. 4 lata takich rządów to niedługo Różan nas wyprzedzi . Trzeba działać!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:40 29-01-2020,   45%
@~Sfrustrowany Przeżyliśmy 12lat. A Różan to malownicze miasteczko.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:08 29-01-2020,   47%
Napiszcie artkuł o rocznicy rozpoczęcia budowy elektrowni w Ostrołęce. Albo przedrukujcie ze strony TO. Tak dla równowagi prawdy, rzeczywistości,dziennikarskiej powinności i przyzwoitości.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:48 29-01-2020,   48%
W Gdańsku szaleniec zaatakował prezydenta. W nadmorskim mieście burmistrza. Hejt jest zabójczy. Opamiętajcie się w imię przykazań.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:12 29-01-2020,   70%
W Ostrołęce urzędnik …
sam sobie odpowiedz ...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:34 29-01-2020,   34%
Coś wiesz o tej sprawie! Hejtu w mediach nie było i ataku z nożem też.
odpowiedz   •   oceń :  
~Trochę historii, 10:22 29-01-2020,   89%
Rozan pięknie położone miasteczko. Przed drugą wojną światową miasto zamieszkiwane w dużym stopniu przez społeczność żydowską. Miasto strategiczne dla obrony ze względu na swoje usytuowanie od strony Narwi. Niemcom również się podobało to miasteczko. Żydów wywieźli prawie wszystkich stamtąd Hitlerowcy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:36 29-01-2020,   31%
Ogarnijcie się ludzie bo co prezydent nie sponsoruje kościołów radia nadziei i nie pasuje już nikomu wstyd żeby dzieci i ludzie biedowaly A księża samochodami za tacę jeżdżą trochę ogładyi zastanowienia  
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:43 29-01-2020,   67%
@~Gość najlepiej odbić piłeczkę w drugą stronę, pisać nie na temat i wpleść w temat nieprawdę :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:36 29-01-2020,   25%
Ekolodzy o rocznicy braku finansowania elektrowni w Ostrołęce. Ciekawe! I ważne! Napiszcie i wy o tym.
odpowiedz   •   oceń :  
~gosc, 15:15 29-01-2020,   34%
Szkoda że autorzy tesktów artykułów się z imienia nie podpisują. Pewnie pisze je radny M., F., Ł..
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:35 29-01-2020,   0%
Hej nauczyciele! Zaczynają się prace przy zmianie KN. Informacja od MENu. Poczytajcie.
odpowiedz   •   oceń :  
~mar, 20:06 30-01-2020,   0%
Że wam się chce pisać takie bzdury!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 9725