zdjecie 9942
zdjecie 9942
zdjecie 9942
zdjecie 9942
2016-09-05T17:14:00+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Sklep internetowy Energi w nowej odsłonie

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0

Łatwiejsza nawigacja, asortyment produktów rozszerzony o sprzęt elektryczny cenionych marek oraz jeszcze większe rabaty dla klientów oferuje w nowej odsłonie internetowy e-sklep Energi.

Sklep internetowy dostępny pod adresem sklep.energa.pl uruchomiony został w 2013 r. i był pierwszym projektem ecommerce w branży energetycznej w Polsce. E-sklep oferuje produkty dla domu wykorzystujące energię elektryczną: sprzęt AGD, elektronikę, oświetlenie oraz narzędzia. W sierpniu oferta e-sklepu Energi została poszerzona m.in. o cieszące się popularnością gadżety i sprzęt elektroniczny przydatny w podróży i wypoczynku. Internetowy sklep w atrakcyjniejszej formie został dostosowany do urządzeń mobilnych (tabletów i telefonów komórkowych).  

Główna zaleta, wyróżniająca sklep.energa.pl na tle innych przedsięwzięć ecommerce, to znaczne zniżki na wiele oferowanych produktów. Klienci Energi mogą zyskać rabaty sięgające nawet 30 procent.  Obejmują one nie tylko najtańsze i najczęściej używane produkty, ale także droższy, markowy sprzęt dla gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, zmywarki). Oferta ta jest dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych Energi.

- Nasz e-sklep cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego stale rozwijamy naszą ofertę i wprowadzamy udogodnienia. Rozszerzyliśmy do ponad 800 asortyment produktów, z których 80 procent objętych jest zniżką – podkreśla Błażej Krawczyszyn, wiceprezes Energi Obrót. - Po trzech latach istnienia naszego sklepu widzimy, że wejście w sektor ecommerce, pomimo znacznej konkurencji, było dobrym pomysłem. Nasi klienci docenili szeroką ofertę produktową i przede wszystkim dodatkowe korzyści wynikające ze znacznych zniżek. Miesięcznie sklep odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób, połowa z nich to klienci Energi. Pozostałe osoby, szukające w naszym e-sklepie dobrych jakościowo produktów w atrakcyjnych cenach, przy okazji poznają naszą firmę oraz jej produkty i usługi zarówno energetyczne, jak i okołoenergetyczne.

Istotnym atutem e-sklepu są nie tylko atrakcyjne ceny produktów, lecz również ich wysoka jakość oraz gwarancje bezpieczeństwa. W ofercie są dostępne produkty znanych i cenionych marek, m.in.: Bosch, Philips, Russel Hobbs, Remington, Electrolux, Sony, Samsung, Apple. E-sklep Energi dysponuje kompleksowym zapleczem logistycznym i obsługi klienta. Dopasowany jest do użytkowników korzystających z komputera, tabletu oraz smartfonu. Oferuje wygodne formy płatności: przelew internetowy, karty płatnicze, płatności za pobraniem, a także bardzo szybkie dostawy - przez kuriera lub do paczkomatów.

Istotną częścią sklepu internetowego jest baza wiedzy na temat efektywnego korzystania ze sprzętu elektrycznego. Poradniki i informatory podpowiadają, jak lepiej, oszczędniej i bezpieczniej korzystać z zakupionego sprzętu elektrycznego.

Jak zdobyć zniżkę w sklep.energa.pl

Zniżki w sklepie internetowym Energi przysługują każdemu klientowi indywidualnemu, który  ma z Energą umowę na zakup energii elektrycznej bądź gazu. Uzyskanie rabatu jest bardzo proste - wystarczy podać w e-sklepie swój indywidualny numer klienta, który znajduje się na fakturze za energię elektryczną lub gaz. Numer należy wpisać podczas rejestracji konta w sklepie, bądź w trakcie zakupu. Po zalogowaniu ceny produktów zostaną automatycznie pomniejszone o oferowane zniżki. Wysokość rabatu jest zmienna i wyświetlana przy konkretnych produktach.

REKLAMA
Więcej o: Energa, sklep

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
lipiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×