eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Czy to już koniec małżeństwa Julii i Tomka?

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA

Czy małżeństwo Julii i Tomka da się jeszcze uratować? - to pytanie zadają sobie widzowie, którzy obejrzeli kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między ostrołęczanką a jej małżonkiem nie układa się najlepiej.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy.

W jednym z poprzednich odcinków programu padły zaskakujące słowa. - Zobaczyłem twoje zdjęcia sprzed pięciu lat i wyglądałaś lepiej. (...) To nie chodzi o to, że ja lubię drobne, tylko po prostu zgrabne, chude dziewczyny, które nie mają nadwagi - powiedział Tomek do Julii. Te słowa spowodowały duży kryzys w małżeństwie. Julia wyjechała od Tomka.

W kolejnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy zobaczyć, że między małżonkami kompletnie się nie układa. Jeden z ekspertów przyznał, że sytuacja zaskoczyła Tomka.

- Chyba do niego dotarło, co tak naprawdę się stało, że wziął ślub, z obcą osobą, która mu nie odpowiada - stwierdziła Julia. Mimo, że czas z mężem spędzała oddzielnie, to jednak zapowiedziała, że Tomek jeszcze raz do niej przyjedzie...

Czy ich małżeństwo przetrwa? Na ten moment szanse wydają się niewielkie, ale o wszystkim przekonamy się w kolejnym odcinku.


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×