eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Impas u Julii i Tomka. "Został tydzień, a oni nic nie robią"

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA

W kolejnym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy dalsze losy Julii z Ostrołęki i jej męża Tomka. Niestety, ich sytuacja nie uległa poprawie. Wszystko wskazuje na to, że ta relacja nie ma szans przetrwania.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie po raz pierwszy.

W poprzednim odcinku Julia i Tomek rozstali się w nienajlepszej atmosferze. Choć wydawało się, że to definitywny koniec ich małżeństwa, Julia przyznała podczas spotkania ze znajomymi, że są chwile, gdy brakuje jej męża. W końcu do Julii dotarł jeden z ekspertów programu.

- Został im jeszcze tydzień, a oni nic nie robią - powiedział Piotr Mosak, psycholog.

W rozmowie z psychologiem Julia przyznała, że chciałaby, by Tomek był bardziej zdecydowany. Po dyskusji przyznała, że może zbyt impulsywnie zareagowała i zbyt szybko wyjechała od swojego męża. Z kolei Tomek nie zgodził się z tezą psychologa, że łamie zasady. "Wyście nam ten eksperyment przerwali" - mówił ekspert do męża Julii.

Mimo prób, jakie podejmował ekspert, para nie wróciła do siebie. W kolejnym odcinku podejmą ostateczną decyzję, która wydaje się jednak już tylko formalnością.


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×